CLIO Grandtour

ALATI AHVATLEV

Clio Grandtour

Alates

11 390 €

Uus Renault CLIO Grandtour

Sportlik ja kütkestav siluett

Väline disain

Vaata lähemalt selle kütkestavat disaini

Uude Renault CLIO Grandtouri on kerge esimesest pilgust armuda. Rohkete isikupärastamisvõimalustega väljendusrikas ja dünaamiline disain kehastab sinu nägemust elegantsist. Tunne end mugavalt selle stiilses salongis ja asu naudinguid täis teekonnale.

Sisekujundus

Tunneta erakordset mugavust

Igapäevases kasutuses praktiline Uus Renault CLIO Grandtour mahutab vaevata kogu pere. Kasuta selle mitmeid panipaiku, kokkuklapitavat tagaistme seljatuge ja mahukat pakiruumi, et transportida kõike, mida vajad.

Varustus

Clio

Ole meie multimeediasüsteemi abil alati maailmaga ühenduses

R-LINK Evolution või Media Nav Evolution - valik on sinu. Navigatsioon, raadio, muusika, telefon - meie 7" (18cm) puutetundliku ekraani kaudu pääsed sa kiirelt ligi arvukatele intuitiivsetele ja interaktiivsetele rakendustele.

Hinda erinevaid salongi ja pakiruumi ümberpaigutusvõimalusi

Uue Renault CLIO Grandtouri varustuses on nii 1/3 - 2/3 süsteemis kokkuklapitav tagumine istepink kui ka kokkuklapitav kõrvaliste, mis "lauaks" kokkuklapituna (sõltuvalt versioonist) võimaldab vedada kuni 2,48 m pikkuseid esemeid. Surfilauda ja mööblit pole veel kunagi nii mugavates tingimustes transporditud.

Mudelivalik


Uus Renault CLIO Grandtour GT Line

Sportlik välimus

Soovid veelgi rohkem oma auto sportlikku iseloomu rõhutada? Vali uus GT Line pakett.

Püüa pilke

Eksklusiivset tumehalli värvi esipõrkeraua detailid, küljepeeglite korpused, dekoratiivsed küljeliistud, valuveljed ja tagumine difuusor - uus Renault CLIO Grandtour GT püüab pilke.

Naudi selle sportlikku disaini

Uus Renault CLIO Grandtour GT viib su autospordi maailmale lähemale. Uuelt Renault CLIO R.S.-ilt inspiratsiooni saanud külgmised kaitseliistud, iseloomulik tagumine difuusor, sportlikud 17" valuveljed, kroomitud väljalasketoru ots - meie disainerid on hoolitsenud sportlikkuse eest igas detailis.

Vali mootor

Uus Renault CLIO Grandtour GT mootorivalikus on Uue Renault CLIO mudelivaliku kõige võimsamad jõuallikad. Vali oma soovidele vastava jõudlusega mootor ja naudi igapäevaseid sõite sportliku iseloomuga pereautoga.