Uus Renault MEGANE Bose®

Uus Renault MEGANE Bose®
Tagasi
Uus Renault MEGANE Bose®
 
 
 

Uus Renault MEGANE Bose®

Iga sõit võib olla erakordne helinauding. Avasta Bose® versioon, mis on valminud Bose ja Renault' spetsialistide koostöös. Omanäoline disain, rikkalik varustus ja spetsiaalselt Uue Renault MEGANE'i salongi jaoks loodud heliseadega BOSE® Sound System.
Välisdisain
 
 
 

Välisdisain

17-tolliste teemantlihvitud valuvelgedega (18-tollised valuveljed on lisavarustuses), „Pure Vision“ täis LED esituledega ja elegantsete kroomdetailidega varustatud Uus Renault MEGANE Bose® tõmbab tähelepanu esimesest pilgust.
Bose® Sound System
 
 
 

Bose® Sound System

Tipptasemel kõlarite, digitaalse võimendi ja bassikõlariga BOSE® helisüsteem pakub täpset, puhast ja tasakaalus heli. Iga Uue Renault MEGANE'i akustilise interjööri detail on koostöös Bose inseneridega üle mõõdetud, uuritud ja läbi analüüsitud, et tagada uuel tasemel kuulamiskogemus ja sõidunauding. Tunnete end olevat kontserdisaalis, kus iga noot, iga muusikaline detail ja iga nüanss tõetruult taasesitusele tuleb.
Sisekujundus
 
 
 

Sisekujundus

Et pakkuda kõrgeimal tasemel mugavust, keskendusime Uue Renault MEGANE Bose® interjööri loomisel ülima täpsusega detailidele. Interjööris valitsevad kõrgekvaliteedilised materjalid ja harmoonia. Materjalid, mida on mõnus katsuda, peen polster, nahkkattega rool, kroomitud dekoratiivelemendid...