Kahekordne tunnustus DEKRA raportites

Kahekordne tunnustus DEKRA raportites
Tagasi
 
 
 

Kahekordne tunnustus DEKRA raportites

DEKRA 2016-nda aasta raport kasutatud autode tehnilise usaldusväärsuse kohta, hõlmab kokku 474 automudeli andmeid. Renault MASTER pälvis tarbesõidukite klassis kahel korral esikoha, nii kategoorias 0 - 50 000 km kui ka 50 000 - 100 000 km.

DEKRA kasutatud autode tehnilise usaldusväärsuse raportis hindavad eksperdid tulemusi, mis on saadud kokku umbes 15 miljoni erineva tehnilise näitaja kontrollimisel viimase kahe aasta jooksul. Statistilistes andmetes pööratakse tähelepanu ainult näitajatele, mis sõidukite hindamisel olulist tähendust omavad. Hindamine viiakse läbi sõidukite klasside kaupa ning erinevates läbisõidu kategooriates. Adekvaatse võrdluse saamiseks jagatakse sõidukid üheksasse klassi – väikeautodest tarbesõidukiteni. Kasutatud sõidukite testimisel arvestab DEKRA kasutatud autode raport sõidukite läbisõitu, sest ekspertide hinnangul avaldab läbisõit vigade ilmnemisele suuremat mõju kui sõiduki vanus.

Renault MASTERI mudelivalik koosneb rohkem kui 150-st versioonist ning võimaldab tellida tooteid väga erinevateks vajadusteks – 4 kerepikkust, 3 kõrgust, 4 kandevõime klassi, aga ka erinevad kereversioonid – kaubik, meeskonnakabiiniga kaubik, kabiiniga raamauto, topeltkabiiniga raamauto, kabiiniga platvorm, kallur, furgoonauto. Lisaks esi- ja tagaveoga versioonid, kaubaruumi mahuga 8-22m3.

Renault edule eriotstarbeliste tarbesõidukite turul on oma panuse andnud ka PRO+ esinduste võrk. Spetsialiseerunud müügipunktid ja teeninduskeskused pakuvad tutvumiseks ka ümberehitatud sõidukeid, eripakkumisi transpordivahendite finantseerimiseks ning äriklientidele mõeldud individuaalseid teenindusprogramme.