MASTER

SINU EDU ALUS

Master

Professionaalidele loodud Renault MASTER on saadaval erinevates versioonides, mille hulgast võid valida täpselt endale sobiva

Väline disain

Master

Praktiline ja universaalne

Reguleeritav isteasend rooli taga, ergonoomiline juhtimisseadmete paigutus ja arvukad, kergesti ligipääsetavad panipaigad lihtsustavad asjade paigutamist ja parandavad nähtavust.

R&GO® mobiilirakendus

Renault R&GО® on praktiline nutirakendus telefonidele ja tahvelarvutitele, mis võimaldab nutiseadmeid täielikult Renault' sõidukitega integreerida.

Uus ESC

Standardvarustusse kuuluvat ESC elektroonilist stabiilsusprogrammi on täiendatud kolme uue igapäevaselt vajaliku funktsiooniga.

Vajadustele vastav pakkumine

Professionaalidele loodud Renault MASTER on saadaval erinevates versioonides, mille hulgast võid valida täpselt endale sobiva.
Built

Sõidukite ümberehitus

Solutions

Transpordivahendite ja -teenuste pakkumine koos spetsiaalse teeninduspaketiga äriklientidele

Teist korda järjest DEKRA töökindluse reitingus 1. kohal
Renault MASTER võitis DEKRA 2016 ja 2017 väljalaskeaastaga kasutatud sõidukite hindamisel esikoha klassis "Tarbesõidukid" nii 0 kuni 50 000 km kui ka 50 000 kuni 100 000 km läbisõitude kategoorias. DEKRA aruande aluseks on 15 000 000 tehnoülevaatuse andmed Saksamaal, mis on jagatud 9 sõiduklassiks ning 3 läbisõiduvahemikuks. Aruandes võetakse arvesse nii kasutatud sõidukitel esinevaid rikkeid kui ka üksikute detailide kulumist.
Kahekordne tunnustus DEKRA raportites
DEKRA 2016-nda aasta raport kasutatud autode tehnilise usaldusväärsuse kohta, hõlmab kokku 474 automudeli andmeid. Renault MASTER pälvis tarbesõidukite klassis kahel korral esikoha, nii kategoorias 0 - 50 000 km kui ka 50 000 - 100 000 km.

DEKRA kasutatud autode tehnilise usaldusväärsuse raportis hindavad eksperdid tulemusi, mis on saadud kokku umbes 15 miljoni erineva tehnilise näitaja kontrollimisel viimase kahe aasta jooksul. Statistilistes andmetes pööratakse tähelepanu ainult näitajatele, mis sõidukite hindamisel olulist tähendust omavad. Hindamine viiakse läbi sõidukite klasside kaupa ning erinevates läbisõidu kategooriates. Adekvaatse võrdluse saamiseks jagatakse sõidukid üheksasse klassi – väikeautodest tarbesõidukiteni. Kasutatud sõidukite testimisel arvestab DEKRA kasutatud autode raport sõidukite läbisõitu, sest ekspertide hinnangul avaldab läbisõit vigade ilmnemisele suuremat mõju kui sõiduki vanus.

Renault MASTERI mudelivalik koosneb rohkem kui 150-st versioonist ning võimaldab tellida tooteid väga erinevateks vajadusteks – 4 kerepikkust, 3 kõrgust, 4 kandevõime klassi, aga ka erinevad kereversioonid – kaubik, meeskonnakabiiniga kaubik, kabiiniga raamauto, topeltkabiiniga raamauto, kabiiniga platvorm, kallur, furgoonauto. Lisaks esi- ja tagaveoga versioonid, kaubaruumi mahuga 8-22m3.

Renault edule eriotstarbeliste tarbesõidukite turul on oma panuse andnud ka PRO+ esinduste võrk. Spetsialiseerunud müügipunktid ja teeninduskeskused pakuvad tutvumiseks ka ümberehitatud sõidukeid, eripakkumisi transpordivahendite finantseerimiseks ning äriklientidele mõeldud individuaalseid teenindusprogramme.

Mudelivalik