Ohutus

Ohutus
Tagasi
Reisi turvaliselt
 
 
 

Reisi turvaliselt

Nüüd võid sa ohutult autot juhtida! Uus MEGANE GrandCoupé on varustatud erinevate juhtimist toetavate süsteemidega, mis tagavad turvalise, täpse ja stressivaba auto juhtimise.
Aktiivne püsikiirusehoidik
 
 
 

Aktiivne püsikiirusehoidik

Hoidmaks autode vahel turvalist pikivahet, reguleerib süsteem automaatselt sõidukiirust. Sõiduki esiosas on radar, mis mõõdab vahemaad eessõitva autoga ning arvutab välja selle kiiruse. Selle põhjal reguleeritakse vastavalt mootori ja pidurite tööd ning hoitakse eessõitva autoga turvalist pikivahet.
Aktiivne hädapidurdussüsteem Brake-Assist
 
 
 

Aktiivne hädapidurdussüsteem Brake-Assist

Uus Renault MEGANE GrandCoupé mõõdab ja kuvab vahemaad eessõitva sõidukini. Kokkupõrke ohu ilmnemisel annab süsteem sellest juhile märku nii visuaalselt kui ka helisignaaliga. Juhul, kui juht ei reageeri või reageerib liiga aeglaselt, pidurdab süsteem automaatselt, et vältida kokkupõrget või vähendada sellega kaasnevaid kahjusid.
Pimenurga jälgimissüsteem
 
 
 

Pimenurga jälgimissüsteem

Pimenurga jälgimissüsteem aitab ära hoida ebameeldivaid olukordi ümberreastumisel. See annab juhile küljepeeglis asuva LED tule abil märku pimealas asuvast teisest sõidukist ning võimaldab täiesti ohutult möödasõidumanöövreid sooritada.