Renault esitleb

Uus Renault MASTER


 


Uus välis- ja sisedisain, innovaatiline varustus, praktiline lisavarustus, optimeeritud kaubaruum, uued, säästlikud ja veelgi efektiivsemad mootorid…

Uus Renault MASTER - see on ideaalne töövahend, mis kohaneb sinu äri eripäradega ning tõstab selle efektiivsust.

Töökindel ja vastupidav…

Kaasaegne ja eristuv disain, kroomitud kujunduselemendid, DRL LED-tulede joon, uus, minimalistlik ja ergonoomiline armatuurlaud… Täielikult uuenenud interjöör ja väline disain, rõhuga praktilisusel. Uus Renault MASTER - su ettevõtte uus visiitkaart!

…innovaatiline varustus…

Kaugtöö pole kunagi nii lihtne olnud! Ergonoomilisest ja läbimõeldud kabiinist kuni optimeeritud kaubaruumini on su kasutuses hästi disainitud ja innovaatilised lahendused, nagu väljatõmmatav laud või Easy Life sahtel. Uus Renault MASTER - ideaalne koostööpartner igaks päevaks!

…100% turvaline…

Nähtavus, stabiilsus, kontroll, juhitavus… Tunne naudingut toetavast varustusest, nagu innovaatiline Rear View Assist, mis lihtsustab auto igapäevast juhtimist. Juhi ja manööverda ohutult, sõltumata olukorrast. Uus Renault MASTER - nauding roolimisest.

…ning uuenenud mootorivalik.

Tutvu uuenenud mootorivalikuga - veelgi rohkem võimsust ja pöördemomenti, veelgi dünaamilisemaks sõidukogemuseks. Veelgi säästlikum Uus Renault MASTER kasutab 100% Twin Turbo mootoreid, mis vähendavad kütusekulu 1 l/100 km (NEDC BT*)… Uus MASTER - efektiivsus ja ökonoomsus sinu teenistuses!
* 2018. aasta septembrist on kõik uued sõidukid sertifitseeritud WLTP protseduuri alusel. Lihtsustamaks protseduuris toimunud muudatustest aru saamist, esitatakse kütusekulu ja heitkogused nii WLTP protseduuri kui ka varasema NEDC (NEDC BT) protseduuri järgi.

1 auto, üle 350 versiooni

Uus Renault MASTER on alati valmis sinu vajadustega kohanema, pakkudes valikuks kaubikuid, meeskonnaversioone, furgoone, platvorme, raamautosid või kallureid… Uus MASTER - sinu personaalne tarbesõiduk!

Kaubik

Meeskonnaversioon

Furgoon

Kabiiniga raamauto

Meie Renault Pro+ võrk

Uued ja kasutatud sõidukid, ümberehitus, lisavarustus, teenused… Meie spetsialistide meeskond vastab su ootustele ja vajadustele.

Meie tarbesõidukite mudelivalik

Avasta kogu tarbesõidukite mudelivalik, mis on loodud vastama professionaalide vajadustele.