Renault PRO +

Tarbesõidukid

 

KANGOO Express

Uuenenud KANGOO Expressi esiosa disain jälgib Renault' uut disainikontseptsiooni, muutunud on esistange ja esitulede kuju. Salongis on uue välimuse saanud näidikutepaneel ja rool. Elektrimootoriga versioon on kergesti eristatava disainiga - sinised logod ja kroomliistud ning baasvarustuses musta taustaga esituled.

TRAFIC

Täiesti uus Renault TrRAFIC on saadaval kahes kerepikkuses, kahes kõrguse - ja kandevõimeversioonis ning kahes varustusastmes. Laia mudelivaliku võimalusi täiendab rikkalik standard- ja lisavarustuse loetelu. Erinevad panipaigad, kaubakinnitusaasad, akendega külgmised ja tagumised uksed või kaubaruumi polsterdus muudavad kauba vedamise lihtsamaks kõigil tegevusaladel.

MASTER

Professionaalidele loodud Renault MASTER on saadaval erinevates versioonides, mille hulgast võid valida täpselt endale sobiva. Silmapaistev disain, mugav salong ning pisima detailini läbimõeldud funktsionaalsus - see on Renault MASTER - usaldusväärne abiline Sinu ärile. Rikkalik mudelivalik võimaldab leida sobivaima lahenduse - meeskonnakabiiniga kaubik, standard- või topeltkabiiniga šassii, kabiiniga platvorm, furgoonauto või kallur... Lisaks on võimalik iga auto täiendavalt ümber ehitada.