Teenindus ja varuosad

Miks kasutada Renault' teenindust?

Miks tasub valida Renault' ja Dacia teenindus?

Usalda oma autot, saamaks osa paljudest eelistest:
Ohutus: igal aastal viiakse varuosade töö efektiivsuse ja tööea hindamiseks läbi 350 reaalset avariitesti ja üle 4500 virtuaalse testi.
Ökoloogilisus: originaalvaruosade valmistamiseks kasutatakse ümbertöödeldud materjale ja hiljem taaskasutatavaid materjale.
Innovatsioon: igal aastal võtab Renault' oma eesrindlikule tehnoloogiale 700 uut patenti, et sinu auto puhul oleks alati kasutatud uusimaid materjale ja varuosi.
Кvaliteet: 600 inseneri ja tehnoloogi kannavad hoolt parima materjalide valiku eest, töötavad tootmisprotsessi arendamisel ja läbiviidavate testide efektiivsuse tõstmisel, et pidevalt originaalosade kvaliteeti tõsta.
Disain: kõik varuosad on ideaalse geomeetriaga. Esteetilisus on suure aerodünaamilisuse ning optimaalse, remondi ajal varuosade vahetamiseks kuluva aja pant.
Teenused - Renault' ja Dacia hoolduskeskustes antakse 1-aastane garantii nii varuosadele kui nende paigaldusele. Kõigile lehtmetalldetailidele antakse 12-aastane korrosioonivastane garantii, tasudes sinu kulutused ära 100%!