mootorid

Renault Arkana

mootorid ja nende andmed
TCe 140 EDC
Kütuseliik bensiin
Käigukasti tüüp EDC-automaatkäigukast
JÕUDLUS - KÜTUSEKULU:
Kiirendus 0-100 km/h (s) 9,8
E-TECH 145
Kütuseliik bensiin /  HEV
Käigukasti tüüp mitmerežiimne automaatkäigukast
JÕUDLUS - KÜTUSEKULU:
Kiirendus 0-100 km/h (s) 10,8

hübriidistumine kõigil tasanditel

ArkanaL on saadaval unikaalne hübriidide pakkumine: E-Tech hübriidmootor võimsusega 145 hj ja mootor Tce 140 koos 12 V mikrohübriidsüsteemiga.

Hübriid
Arkana E-Tech hübriid
Autospordi maailmast laenatud E-Tech tehnoloogia ühendab endas dünaamilisuse ja suure tõhususe. Linnaliikluses alustab auto alati liikumist täiselektrilises režiimis ning kuni 80% linnasõitudest toimub täiselektriliselt. See suurendab kütusesäästu kuni 40% analoogse bensiinimootoriga sõidukiga võrreldes.

Tänu energia taastootmisele pidurdusel, laetakse su Arkana E-Tech hübriidi akut sõidu ajal automaatselt. See tähendab, et saate sõitu nautida igas olukorras ning kasutada dünaamilist ja kohest kiirendust. Arkana E-Tech hübriid kindlustab maksimaalse mitmekülgsuse.
* WLTP linnatsüklis (ootab lõplikku kinnitust)
Mikrohübriid
TCe 140 EDC
hübriidsuse esimene tase
Tänu 140 hj võimsusega mootorile ja EDC-automaatkäigukastile ühendab Arkana endas säästlikkuse, paindlikkuse ja sõidunaudingu. 12 V mikrohübriidisüsteem suurendab ka bensiiniversioonide efektiivsust. See tehnoloogia võimaldab aeglustusel energiat taastoota ning abistab mootorit kiirendusel. Vähenda kütusekulu ja CO2 heitmeid liikuma hakkamisel ning tunneta suurenenud sõidumugavust.
Tutvu teiste sarnaste mudelitega
Captur
Captur
Koleos
Koleos