Captur
E-Tech Plug-in Hybrid

Linnamaastur, millel on nüüd laadimisvõimalusega hübriidmootor

Captur E-Tech pistikhübriid - elektriline vastavalt vajadusele!
Tänu laadimisvõimalusega innovaatilisele hübriidajamile võid regulaarsel laadimisel läbida kõik oma igapäevased sõidud Captur E-Tech pistikhübriidiga 100% elektrilises režiimis. Sisepõlemismootor aga tagab muretu kulgemise puhkusereisil.

VAATA GALERIID


varustus

Captur E-Tech Plug-in Hybrid

CapturI parimad omadused: sisekujundus ja isikupärastamisvõimalused, uusimad tehnoloogiad koos oma klassi suurima ekraaniga ning ka ümberpaigutusvõimalused, mida pakub liigutatav ja kokkuklapitav tagaiste.

MULTI-SENSE

MULTI-SENSE võimaldab isikupärastada CapturIT vastavalt oma vajadustele. Vali üks 3-st individuaalsest sõidurežiimist ja 8-st salongi valgustuse värvitoonist. PURE režiimis võid sõita täiselektriliselt kiirusega kuni 135 km/h.

Süsteem EASY LINK

Tänu uuele juhtimissüsteemile EASY LINK on su kasutuses isikupärastatav, intuitiivselt käsitletav ja lihtsalt seadistatav kuni 9,3" kõrge resolutsiooniga ekraaniga multimeediasüsteem. Vaata kaardilt laadimispunktide asukohta, jälgi energia tarbimist ja taastootmist ning seadista lihtsalt aku laadimist ja salongi temperatuuri.

10,25" ekraaniga näidikutepaneel

Lisaks valitud MULTI-SENSE sõidurežiimile kuvab ekraan ka infot aku täituvuse, energiakulu ja taastootmise ning sõiduulatuse kohta.

mootorid

Captur E-Tech pistikhübriid - kompromissitu laadimisvõimalusega hübriid!

Renault CAPTUR E-Tech

Võrreldamatu sõidunauding

Elektriauto vastutustundlikkus hübriidautos? Just seda pakubki su Captur E-Tech pistikhübriid. Su auto stardib vaikselt ja kiirendab sama hästi kui täiselektriline auto, pakkudes erakordset mugavust.
Renault CAPTUR E-Tech

Vastab kõigile su soovidele!

Sõida linnas kuni 65 km täiselektrilises režiimis ja kasuta pikematel sõitudel, nagu puhkusereisid, sisepõlemismootorit. Nii oled alati energiast laetud!
Renault CAPTUR E-Tech

Meie elektrialane kompetents sinu CapturIS

Meie rohkem kui 10-aastane kogemus elektriautode arendamisel võimaldab sul sõita CapturIGA ohutult ja naudiskledes. Naudi puhast liikumist ja madalat kütusekulu, mille tagavad Vormel 1-st laenatud unikaalsed ülekande ja energia taastootmise süsteemid.

Renault E-Tech Drive elektromobiilsuse testide tulemused

Vaata kui säästlik ja keskkonnasõbralik on Uus Renault' Captur Plug-in Hybrid!

Soovid CAPTUR E-Tech pistikhübriidi kohta rohkem teada saada?

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

Clio E-Tech Hybrid

Similar models

Zoe E-Tech electric