Renault ESPACE

Mootorivalik

Täiendavad spetsifikatsioonid

Diisel

Diisel
KütuseliikKäigukastKiirendus 0-100 km/h (s)Kütusekulu kombineeritud tsüklis NEDC-BT (l/100 km)CO2 heitkogus NEDC-BT (g/km)
Blue dCi 200 EDC diisel Topeltsiduriga automaatkäigukast (EDC) 9,15,4142

Bensiin

Bensiin
KütuseliikKäigukastKiirendus 0-100 km/h (s)Kütusekulu kombineeritud tsüklis NEDC-BT (l/100 km)CO2 heitkogus NEDC-BT (g/km)
TCe 225 EDC FAP bensiinTopeltsiduriga automaatkäigukast (EDC)7,97,6
174

Lisainfo mootorite kohta

Bensiin

Nauding sõitmisest

Ühenda mugavus jõudlusega! Turbolaadimisega 1,8-liitrine nelja silindriga bensiinimootor võimsusega 225 hj ja pöördemomendiga 300 Nm koos 7-käigulise topeltsiduriga EDC-automaatkäigukastiga reageerib kiirelt igas olukorras. Naudi erakordset sõidurõõmu mootoriga, mis on välja töötatud koostöös Renault Spordiga. See mootor on vaikne ja varustatud uusima tehnoloogiaga, et vähendada kütusekulu ja CO2 heitmeid.  

Diisel


Blue dCi 160 EDC

Mitmekülgne

Mitmekülgne ja dünaamiline diiselmootor võimsusega 160 hj pakub tõelist mugavust igapäevases kasutuses. Koos 6-käigulise topeltsiduriga EDC-automaatkäigukastiga ja pöördemomendiga 360 Nm pööretel 1 500 p/min, kindlustab see suurepärase sõidunaudingu minimaalse kütusekulu ja CO2 heitkoguste juures.   


Blue dCi 200 EDC

Võimas

Tõhus 200-hobujõuline mootor koos 6-käigulise topeltsiduriga EDC-automaatkäigukastiga ja pöördemomendiga 400 Nm pööretel 1 750 p/min tagab dünaamilise kiirenduse ja energilise reageerimise igal kiirusel.   
Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

Grand SCENIC

Similar models

KOLEOS

Similar models

TRAFIC Passenger