Renault ESPACE

INITIALE PARIS

Sul on õigus nõuda parimat
Tutvu lähemalt ESPACE'i versiooniga INITIALE PARIS ja lase end võluda äriklassi rafineeritusel ja mugavusel.   

Unikaalne disain ja varustus

Renault ESPACE INITIALE PARIS

Rafineeritud disain

Unikaalne ametüstlilla kerevärv, eksklusiivne radiaatorivõre, 20" valuveljed Initiale, dekoratiivsed INITIALE PARIS ukseliistud ja tekstiilmatid… ESPACE INITIALE PARIS' rooli taga tunned end veelgi väärikamalt.  
Renault ESPACE INITIALE PARIS

Salongi mugavus

Lõdvestu massaažifunktsiooni, soojenduse, ventilatsiooni ja Relax peatugedega istmetel ja naudi esmaklassilist heliisolatsiooni, mida pakuvad lamineeritud küljeklaasid.   
Renault ESPACE INITIALE PARIS

Peen viimistlus

Must Titane Noir või hall Gris Sable topeltõmblustega Nappa nahkpolster. ESPACE INITIALE PARIS' viimistluses on tunda kogemust ja täpsust.  
Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

Grand SCENIC

Similar models

KOLEOS

Similar models

TRAFIC Passenger