Megane Grandtour

Väljendusrikas disain

sisekujundus Elegantne ja ergonoomiline interjöör
Kõrgtehnoloogiline kokpit, intuitiivsed juhtelemendid, praktilised panipaigad, optimaalne mugavus ja hoolikalt viimistletud detailid - kõik selleks, et hästi lõõgastuda ja sõitmist nautida.  
VAATA GALERIID

väline disain

Jõulised vormid

Megane Grandtour tõlgendab Megane'i isikupära universaalkere versioonis ning lisab sellele oma stiili.

tugevad küljed

Mugavus ja mitmekülgsus

Nii Megane Grandtouri sisekujundus kui ka väline disain on eristuvad ja silmapaistvad.
Suur pakiruum
Megane Grandtouri Easy Break kokkuklapitavad tagaistmed tagavad rekordilise laadimispikkuse (2,7 m). Avar ja ümberpaigutatav pakiruum (kuni 563 l) ning suur hulk panipaiku üllatavad oma mahutavusega.
Kõrgtehnoloogiline kokpit
Muuda oma sõidukogemus isikupäraseks multimeediasüsteemi EASY LINK suure, 9,3" keskmise ekraani abil, valides omale sobivaima sõidurežiimi. Koos 10,2" digitaalse näidikutepaneeliga edastab see sulle kogu vajaliku info, nagu võrguühendusega navigatsioonijuhised, juhiabisüsteemid, MULTI-SENSE süsteemi seaded ja palju muud.
Leedtuled Pure Vision
Naudi nii päeval kui öösel optimaalset nähtavust ja märkimisväärselt laiemat nägemisraadiust, mida pakub LED Pure Vision tehnoloogia.  
Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.
Tutvu teiste sarnaste mudelitega