Megane Grandtour

Lisavarustus

loo oma stiil

Lai valik praktilist lisavarustust muudavad su Megane Grandtouri universaalseks partneriks kõigil reisidel.  

väline varustus

Lisa uus mõõde

Tuuni oma Megane Grandtour oma soovidele vastavaks.
Renault Megane Grandtour

Veokonks ja jalgrattahoidik

Kokkuklapitavad, ilma tööriistadeta eemaldatavad või fikseeritud Renault' veokonksud võimaldavalt ohutult vajalikku varustust vedada. Koos liigutatavate jalgrattahoidikutega lihtsustavad need ootamatuid väljasõite loodusesse, tagades samal ajal muretu ligipääsu pakiruumile.
Renault Megane Grandtour

Katuseraamid ja katuseboks

Vajad lisaruumi? Täiendavat pakiruumi on lihtne oma Megane Grandtouri katusele paigaldada. Praktiline, esteetiline ja vastupidav katuseboks võimaldab autoga rohkem asju vedada. Kompromissituteks reisideks on see hädavajalik!
Renault Megane Grandtour

Alarm

Usaldusväärne ja nähtamatu - meie perimeeter- ja mahuanduritega alarmid kaitsevad tõhusalt su Megane Grandtouri varguse eest.
Renault Megane Grandtour

Kere kaitsepakett

Kaitsevad efektiivselt su auto värvkatet väiksemate löökide, kriimustuste ja hõõrdumise eest.

salongi varustus

Soovid oma Megane Grandtouri omanäoliseks muuta?

Tutvu meie lisavarustuse pakkumistega.
Renault Megane Grandtour

Pakiruumi põhjakate ja kohandatav kaitsematt Easyflex

Lihtsalt paigaldatav ja puhastatav tekstiilkummist kahepoolne pakiruumi põhjakate ja kohandatav kaitsematt Easyflex sobivad ideaalselt määrdunud asjade veoks. Praktiline ja mitmekülgne pakiruumi kaitsematt sobib suurepäraselt nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka puhkusereisideks.
Renault Megane Grandtour

Induktsioonlaadija

Lae oma nutitelefoni probleemivabalt, asetades selle lihtsalt keskkonsoolis asuvale laadimisalusele.
Renault Megane Grandtour

Sportlikud pedaalid ja põrandamatid

Sportpedaalid rõhutavad su Megane Grandtouri sportlikku iseloomu ning täpsete mõõtudega põrandamatid kaitsevad salongi määrdumise eest. Need on lihtsalt hooldatavad ning kinnituvad põrandale kahe klambriga.
Renault Megane Grandtour

Multifunktsionaalsed hoidikud peatugedele

Riidepuu, eemaldatav piknikulaud või tahvelarvutihoidik - meie multifunktsionaalne kinnitussüsteem kohandub sinu vajadustega.
Фотографии моделей автомобилей и аксессуаров, представленные на сайте, предназначены только для ознакомления. Цвета и некоторые внешние или внутренние элементы могут отличаться от реальных. Технические параметры, оборудование, цены и технические характеристики транспортных средств, а также цены на запчасти и аксессуары, а также стоимость обслуживания, могут изменяться и обновляться. Информация, представленная на сайте, не является коммерческим предложением, а также не является приглашением к переговорам. Индивидуальное соглашение о свойствах, технических характеристиках и ценах транспортного средства, запасных частей или аксессуаров, а также времени и метода доставки предусмотрено в договоре, заключенном с авторизованными партнерами.

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

Megane

Similar models

Megane Grandtour E-Tech Plug-in Hybrid

Similar models

Kadjar