Megane Grandtour

Renault MEGANE Grandtour
hind alates 22 690 €
disain Elegantne ja mitmekülgne universaal
Jõulised rattakoopad, kontuursed vormid, rekordiline laadimispikkus, mahukas ja ümberpaigutatav pakiruum ning suur hulk panipaiku - universaalkerega Megane Grandtour ühendab endas elegantsuse ja mitmekülgsuse.
VAATA GALERIID

ruumikas ja mitmekülgne universaal

Kohanda omale sobiv interjöör

Ümberpaigutatav pakiruum, rekordiline laadimispikkus ja suur hulk panipaiku - Megane Grandtour ühendab endas mugavuse, stiili ja praktilisuse. Sinu usaldusväärne partner!
Renault Megane Grandtour
Kohanda salong vastavalt oma vajadustele…
Vead tihti erinevaid asju? Tänu kokkuklapitavale tagaistmele Easy Break ja siledale põrandale võid vedada kõikvõimalikke esemeid, säilitades sealjuures täieliku mugavuse oma Megane Grandtouri salongis.
Renault Megane Grandtour
…ja naudi isikupärastatud pakiruumi.
Tänu mahukale pakiruumile (kuni 563 l), rekordilise pikkusega laadimisalale (2,7 m) ja läbimõeldud panipaikadele kohandub Megane Grandtour lihtsalt sinu vajadustega.

versioon

Megane Grandtour R.S. Line

Megane Grandtour R.S. Line eristub väljendusrikka ja sportliku disaini poolest.
Sportlik universaal
R.S. Line seeriale iseloomulik F1 esisplitter, kaitseraud, mida toetavad unikaalsed kroomitud väljalasketorud, eristuvad 17" või 18" valuveljed, R.S. embleemiga nahaga kaetud rool, alumiiniumkattega sportpedaalid, sisseehitatud peatugedega Alcantara® polstriga istmed... Oma maitsekate kerejoonte ja peene viimistlusega võidab Megane Grandtour kindlalt esikoha parima stiili arvestuses.
Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.
Tutvu teiste sarnaste mudelitega