Renault Megane Grandtour
E-Tech Plug-in Hybrid

Elegantne ja mitmekülgne universaal, nüüd ka laadimisvõimalusega hübriidina.

Megane Grandtour on nüüd saadaval ka hübriidina!
E-Tech Plug-in Hybrid hübriidmootoriga varustatud Megane Grandtour seob kaks maailma üheks ainulaadseks sõidukogemuseks. Kasuta töönädala sees igapäevase laadimisega täiselektrilist režiimi ning nädalavahetusel lülita ümber hübriidrežiimile, et sõiduulatuse pärast mitte muretseda. Elektriauto eelised, hübriidauto mitmekülgsus!

VAATA GALERIID


varustus

Megane Grandtouri tugevad küljed, lisaks hübriidajamile

Väljendusrikkad vormid, mugav salong ja kohandatav pakiruum… Megane Grandtour E-Tech Plug-in Hybrid ühendab Megane'i parimad omadused hübriidi eelistega.  

MULTI-SENSE

Salongi valgustusest kuni moorihääleni. Vali üks kolmest sõidurežiimist - Pure, MySense või Sport. Isikupärasta oma universaali õhustikku vastavalt oma eelistustele. Režiimis Pure võid sõta täiselektriliselt kuni 135 km/h. Vali sõidurežiimiks MySense või Sport või kasuta lihtsalt funktsiooni E-SAVE, mis väldib aku täitumuse langemist alla 40% mahust.

Kõrgtehnoloogiline kokpit

Kuva laadimispunktide asukohad kaardil ja programmeeri aku laadimine 9,3" EASY LINK puuteekraanil. 10,2" isikupärastatavalt näidikutepaneelilt saad aga jälgida aku laadimist, kasutada innovaatilisi juhiabisüsteeme ning jälgida navigeerimisinfot.

mootorid

Megane Grandtour E-Tech Plug-in Hybrid - laadimisvõimalusega hübriid.

Tänu meie pikale autospordi ajaloole ja Renault Z.E. elektriautode arendamise kogemusele, suudavad meie insenerid pakkuda hübriidautosid, mis vastavad sinu vajadustele.
Renault Megane Grandtour E-Tech

Mitmekülgne universaal

Megane Grandtour E-Tech Plug-in Hybrid'i täiselektriline sõiduulatus linnas on kuni 65 km(1), nii, et sa ei pea igapäevastel sõitudel enam kütusekulu pärast üldse muretsema. Aeg puhkuseks? Naudi vabadust, mille tagab võimalus hübriid- ja täiselektrilise režiimi vahel ise valida (sõiduulatus täiselektrilises režiimis kuni 50 km kombineeritud tsüklis).
Renault Megane Grandtour E-Tech

Erakordne sõidukogemus

Sujuv ja vaikne sõit, suurepärane reageering ja dünaamiline kiirendus kohaltvõtul… Megane Grandtour E-Tech Plug-in Hybrid'is on ühendatud uuenduslik mitmerežiimne käigukast uue põlvkonna 160 hj 1,6-liitrise mootoriga, mis kindlustab erakordse sõidunaudingu.
Renault Megane Grandtour E-Tech

Optimaalne kütusekulu

Tänu laadimisvõimalusega hübriidmootorile E-Tech hakkab auto liikuma alati täiselektrilises režiimis, mis vähendab kütusekulu ja CO2 heitmeid nii lühematel kui ka pikematel sõitudel (kuni 70%(2)). Et veelgi rohkem energiat taastoota, vali käigukastil B-sõidurežiim.
WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): uus protokoll võimaldab määrata andmeid täpsemalt, nii, et need vastavad oluliselt paremini igapäevases kasutuses saadavatele andmetele kui NEDC protokolli tulemused. 
(1) WLTP linnatsüklis (ootab lõplikku kinnitust)    
(2) WLTP kombineeritud tsüklis (ootab lõplikku kinnitust)

Renault E-Tech Drive elektromobiilsuse testide tulemused

Vaata kui säästlik ja keskkonnasõbralik on Renault' Megane Grandtour Plug-in Hybrid!

Tutvu Megane Grandtour E-Tech Plug-in Hybrid'iga lähemalt

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

Megane

Similar models

Kadjar