Megane Grandtour

R.S. Line

Näita oma sportlikku iseloomu

Megane Grandtour esitleb uut tõlgendust R.S. Line'st ja näitab oma ainulaadset, sportlikku iseloomu.

Ainulaadne disain ja varustus

Renault Megane Grandtour R.S. Line

Autospordi maailmast pärinev disain

Megane Grandtour R.S. Line'i esiosa kütkestab oma dünaamilise siluetiga, mille loovad R.S. mudelitele iseloomulik F1 esisplitter, meekärjemustriga esikaitseraud ja 17" valuveljed Montlhéry või 18’’ valuveljed Magny-Cours. Kere tagaosa iseloomustavad sportlik kaitseraud ning erilised kroomitud summutitorud.
Renault Megane Grandtour R.S. Line

Sportlik kokpit

R.S. embleemi ja nahkkattega rool, alumiiniumkattega sportpedaalid ja sisseehitatud peatugedega Alcantara® polstriga istmed - sea end mugavalt sisse sportlikus salongis ja naudi unikaalset sõidukogemust.
Renault Megane Grandtour R.S. Line

Unikaalse atmosfääriga salong

Eksklusiivset disaini rõhutavad pealisõmblused ja puna-hallid servaõmblused, must salongi lagi, Alcantara® polster, süsinikkiust elementidega armatuurlaud ja hoolikalt töödeldud viimistlus. Megane Grandtour R.S. Line ühendab endas rafineerituse ja sportliku iseloomu, mis üheskoos tagavad kindla võidu.
Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

Megane

Similar models

Megane Grandtour E-Tech Plug-in Hybrid

Similar models

Kadjar