Renault MEGANE R.S.

Disain

Väline disain

Disain, mis toetab suurt jõudlust

Õhuväljalaskeavadega laiendatud rattakoopad ees, F1-stiilis aerodünaamiline esisplitter, keskel paikneva summutiotsaga tagumine difuusor ning Orange Tonic või Sirius kollane kerevärv… 18" Estoril või 19" Interlagos valuveljed, sileda põhja efektiga küljeliistud, multifunktsionaalsed tuled R.S. Vision - Uus MEGANE R.S. äratab sinus võidusõiduinstinktid.
Renault MEGANE R.S.

Disain jõudluse teenistuses

Tänu paljudele mootorispordimaailmast pärit lahendustele, äratab Uus MEGANE R.S. sinus võidusõitja instinktid.
  • Eksklusiivsed kerevärvid Orange Tonic ja Sirius kollane
  • 60 mm laiendatud rattakoopad
  • Õhuväljalaskeavad eesmistel rattakoobastel
  • Erilised kaitserauad koos F1-stiilis aerodünaamilise esisplitteriga
  • Tagumine difuusor
  • Keskel paiknev summutiots
  • 18" või 19" valuveljed
  • Sileda põhja efektiga küljeliistud
  • Multifunktsionaalsed tuled R.S. Vision
Renault MEGANE R.S.

Laiendatud esiosa

Auto esiosa ilmestab laiendatud kaitseraud koos F1-stiilis esisplitteriga, mille ülesandeks on õhuvoolu suunata ning mootorit jahutada. Spetsiaalne kolmemõõtmelise meekärjemustriga esivõre ning erilised R.S. Vision esituled püüavad pilke.
Renault MEGANE R.S.

Unikaalne kerejoon

Külgmised jõuliselt rõhutatud kerejooned meenutavad MEGANE luukpära ning ühendavad sujuvalt auto esi- ja tagaosa. Õhuväljalaskeavad ja sileda põhja efektiga küljeliistud rõhutavad selle kuuluvust Renault Sporti.
Renault MEGANE R.S.

Aerodünaamiline tagaosa

Eriline, laiendatud tagumine kaitseraud koos arvukate F1-st inspireeritud elementidega. Keskele paigutatud kaheosaline summutiots, aerodünaamikat parandav funktsionaalne difuusor, õhuvoolu juhtivad külgmised õhuväljalaskeavad, teelpüsivust parandav uue disainiga spoiler... Suurepärane jõudlus ei teki juhuslikult.

Sisekujundus

Sportliku iseloomuga unikaalne interjöör

Sportlik näidikutepaneel, must laepolster ja punased õmblused - Uus MEGANE R.S. ei varja oma temperamenti. Sisene uude sportlikku keskkonda, mida ilmestavad ideaalse vormiga istmed, spetsiaalne käiguvahetuslabadega rool ning alumiiniumpedaalid.
Renault MEGANE R.S.

Unikaalne salongi atmosfäär

Istu mugavalt rooli taha ja naudi eksklusiivset puna-mustas värvikombinatsioonis atmosfääri. Sportlik näidikutepaneel, integreeritud peatugedega sportistmed, eriline R.S. rool koos käiguvahetuslabadega, alumiiniumist pedaalid ja jalatugi… Tunneta sportlikkuse uusi dimensioone.
Renault MEGANE R.S.

Spetsiaalsed materjalid

Eksklusiivse R.S. kanga või Alcantara nahaga kaetud istmed, täisnaha ja Alcantara nahaga kaetud rooliratas, must lagi, punased õmblused… Uue MEGANE R.S.-i materjalid ja viimistlus juhatavad sind erilise suutlikkuse maailma.

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

ZOE

ALATES 28 500 €
Similar models

Uus CAPTUR

ALATES 14 490 €