Renault MEGANE R.S.

Varustus

Renault MEGANE R.S.


Erakordse haarduvuse tagamiseks on Renault Sport insenerid edasi arendanud kõige olulisemaid varustuselemente, mis kindlustavad Uue MEGANE R.S.-i edu.
  • Sõltumatu esivedrustus läbis täieliku uuenduskuuri. Alumiiniumist, kerge ja vastupidav ning veelgi jäigem.
  • Cup vedrustusele pakutaval uuel Torsen-tüüpi piiratud libisemisega diferentsiaalil on asümeetriline jõuülekandesüsteem kiirendusel ja aeglustusel, mis parandab haarduvust ja juhitavuse täpsust.
  • Pidurisüsteemi kohandamiseks uuele mootorile võeti kasutusele 355 mm Brembo kettad ning Cup vedrustusega versioonile on lisavarustusena saadaval kahekomponentsed alumiinium-malm pidurikettad.
Renault MEGANE R.S.

4CONTROL tehnoloogia

Omas segmendis pakub Renault MEGANE R.S. esimesena maailmas nelja ratta roolimissüsteemi 4CONTROL, mille on välja töötanud Renault Sport insenerid.

Tulemus: veelgi parem manööverdusvõime järskudes kurvides ja enneolematu stabiilsus suurel kiirusel kurvide võtmisel.
Renault MEGANE R.S.

Valikus 2 vedrustust: Sport või Cup

Igapäevaseks kasutuseks kohandatud Sport vedrustus tagab dünaamilise sõidu ja pakub rohkelt mugavust. Jäigem Cup vedrustus keskendub maksimaalse soorituse tagamisele ringrajal.

Vedrud, amortisaatorid, puksid ja stabilisaatorid… Meie Renault Sport spetsialistid on välja arendanud eridetailid ning põhjalikult läbi proovinud kõik seadistused kummagi vedrustusversiooni jaoks.
Renault MEGANE R.S.

4 hüdraulilist survepiirajat

Nii Sport kui ka Cup versiooni vedrustus on varustatud 4 hüdraulilise survepiirajaga, mis toimivad täiendavate amortisaatoritena.

Cup vedrustuses hoolitsevad nad kõikvõimalikes sõidutingimustes optimaalse haarduvuse eest. Sport vedrustuse puhul pakuvad nad aga omas segmendis enneolematut mugavustaset, ilma, et see mõjutaks auto sportlikku iseloomu.

Tehnoloogiad

R.S. Vision

Renault MEGANE R.S.

Multifunktsionaalne LED-tulede süsteem R.S. Vision

Kasuta kõrgekvaliteetse valgustussüsteemi eeliseid, mida pakub meie multifunktsionaalne LED-tulede süsteem.

Uuele MEGANE R.S.-ile paigaldatud autovõidusõitudele viitava ruudulipupaigutusega lisatulesse on kätketud 4 funktsiooni: udutuled, kurvituled, ääretuled ja kaugtuled.

R.S. Drive

Renault MEGANE R.S.

MULTI-SENSE ja R.S. Drive

Kohanda sõidustiil oma vajaduste järele. Tänu MULTI-SENSE tehnoloogiale ja R.S. Drive lülitile võid auto hetkega Sport või Race režiimi lülitada.

Multimeedia

Renault MEGANE R.S.

Multimeediasüsteem R-LINK 2

Tänu multimeediasüsteemile muutuvad kõik teekonnad puhtaks naudinguks. R-LINK 2 võimaldab juhtida kõiki sõiduki funktsioone.
Renault MEGANE R.S.

Bose® Sound System

Kõrgekvaliteetset heli pakkuva 4 Bose® kõlari ja süvabassikõlariga varustatud Uus MEGANE R.S. kutsub nautima erilisi muusikaelamusi.

Ohutus

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

ZOE

ALATES 28 500 €
Similar models

Uus CAPTUR

ALATES 14 490 €