Renault GRAND SCENIC

Disain

Galerii


Väline disain

Soovid muutust oma igapäevaellu?

Uus GRAND SCENIC, oma täielikult muutunud kereproportsioonide ja sensuaalsete, täpselt rõhutatud vormidega, püüab pilke. Sina oled unikaalne ja Uus GRAND SCENIC samuti.
Renault Grand SCENIC

Sensuaalne ja külgetõmbav disain

Uues GRAND SCENICUS ei saa sa märkamatuks jääda. Selle eristuv disain ei järgi traditsioonilisi mahtuniversaalide kaanoneid. Kaugele ette ulatuv, suure kaldega panoraamesiklaas, muudab silueti hästi voolujooneliseks. Kõrge kerejoon aga lisab omakorda voolavust ja dünaamilisust.
Renault Grand SCENIC

20-tollised veljed

20" veljed kõikide versioonide standardvarustuses annavad Uuele GRAND SCENICULE teistest seeriaautodest eristuvad, unikaalsed proportsioonid. Suures rattad rõhutavad selle originaalsust ning moodsad kerejooned ja optiliselt madalam katusekaar lisavad rohkem dünaamikat.

Sisekujundus

Koge unustamatuid hetki

Meie disainerid rakendasid kõiki oma teadmisi, et muuta iga sõit Uues GRAND SCENICUS unikaalselt nauditavaks. Selle ruumikas ja mugav salong tagab unustamatud sõidukogemused igal reisil.
Renault Grand SCENIC

Klaasist panoraamkatus

Kingi klaasist panoraamkatusega endale rohkem valgust ja lisa oma Uue GRAND SCENICU salongile rohkem stiili. Panoraamkatuse suur, ilma vahetaladeta klaaspind, pakub meeldivat ja piiramatult avarat vaadet ning valgustab ideaalselt salongi.
Renault Grand SCENIC

Harmoonilised vormid ja materjalid

Uue GRAND SCENICU salongis oled sina kõige olulisem. Tunneta avarust, mida pakub ruumikas salong, imetle armatuurlaua ja uste stiilset üleminekut, naudi paranenud ergonoomikat, ideaalset viimistlust ja kõrgekvaliteetseid materjale.
Renault Grand SCENIC

5 või 7 kohta

Võid salongi paigutuse hetkega 5-kohalisest 7-kohaliseks muuta ja vastupidi. See on hästi praktiline kui ootamatult reisijaid lisandub või mõnda suuremat eset on vaja transportida.

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

ESPACE

Similar models

TRAFIC Passenger

Similar models

KOLEOS