Renault GRAND SCENIC

Varustus

Ruumikus ja paindlikkus

Hinda selle ruumikat interjööri ja arvukaid ümberpaigutusvõimalusi

Alati oma reisijate vajadustele avatud Uus SCENIC kohandub koheselt nende soovidega. Sõltumata sellest, kas lähed reisile pere või sõpradega või on sul vaja midagi suurt transportida, on sul sobiv lahendus olemas.
Renault Grand SCENIC

"One Touch" salongi ümberpaigutussüsteem

Tänu "One Touch" salongi ümberpaigutussüsteemile, saab tagumiste istmete seljatoed mugavamaks asjade laadimiseks ühe käeliigutusega ideaalselt siledaks põrandaks kokku klappida (sõltuvalt versioonist, kas pakiruumis asuvate nuppude abil või ka R-LINK 2 süsteemi ekraanilt).

Tehnoloogia

Avasta kõrgema klassi tehnoloogia

Juhtimise lihtsustamiseks ning turvalisuse ja mugavuse suurendamiseks on Uus GRAND SCENIC varustatud mitmete uute lahendustega, mis seni on olnud saadaval peamiselt kõrgema segmendi autodele. Avasta sõidunaudingu uued mõõtmed.
MULTI-SENSE süsteem
Sul on palju ideid ja sa soovid igasse päeva muutusi? Ühel päeval vajad veidi adrenaliini, aga teisel soovid lõõgastuda? MULTI-SENSE süsteemi abil saad oma sõidukogemuse sõltuvalt tujust või eelistatud sõidustiilist isikupäraseks muuta. Neutraalne, mugav, öko, sport või individuaalne - viis režiimi ja viis unikaalset sõidustiili. Võid oma sõidustiili igal hetkel muuta.
Renault Grand SCENIC

Head-Up displei

Sa ei pea enam pöörama pilku teelt, et näidikutelt andmeid vaadata. Head-Up displei läbipaistev värviline ekraan kuvab kogu olulise info, mida sõidu ajal vajad. See varustus suurendab mugavust ja turvalisust ning on selle segmendi autode juures unikaalne.
Renault Grand SCENIC

7" värvilise TFT-ekraaniga näidikutepaneel

Värvilise 7-tollise TFT ekraaniga näidikutepaneel edastab vajalikul hetkel kogu olulise info, on silmadele mugav kasutada ning võimaldab kuvatavaid andmeid isikupärastada. Ekraan on stabiilne ning hea värvikontrastsusega nii päeval kui öösel.

Mugavus

Tee panus heaolule

Uues GRAND SCENICUS on ruumikus ja mugavus viidud uuele tasemele, mis on suureks eeliseks perega reisimisel.
Mugavad esiistmed
Esimesed istmed on valmistatud erilise täpsusega. Tänu Renault Espace'lt laenatud konstruktsioonile ja kahe tihedusega vahu kasutamisele on saavutatud ülim mugavus ja ideaalne küljetugi. Saadaval on istmesoojendus ning juhiistmele sõltuvalt versioonist ka massaažifunktsioon, reguleeritava pikkusega istmepadi ja elektriliselt reguleeritav nimmetugi.
Renault Grand SCENIC

Salong, mis on disainitud sinu vajadustega kohanema

Uue GRAND SCENICU avar salong on hästi kasutajasõbralik - viis suurt istet ja hulgaliselt salongi ümberpaigutusvõimalusi. Lai varustusevalik toetab tänapäeva pere elustiili ja muudab auto igapäevase kasutamise eriti mugavaks.
Renault Grand SCENIC

Ideaalset nähtavust pakkuv esiklaas

Pakkumaks rohkem mugavust ja paremat vaadet teele on Uus GRAND SCENIC varustatud suure, pikalt ettepoole ulatuva esiklaasiga. See koosneb kolmest osast, pakub panoraamset vaadet ja tagab parema nähtavuse ka külgedele.

Multimeedia

Kasuta reisimisel mobiilseid tehnoloogiaid

Avasta Uue GRAND SCENICU multimeediamaailm. Koge kui unikaalne ja intuitiivne võib olla auto juhtimine.
Multimeediasüsteem R-LINK 2
Juhtimiskeskuse rolli täitev ja mobiilseid rakendusi koondav multimeediasüsteem R-LINK 2 pakub ligipääsu mitmetele auto funktsioonidele nagu navigatsioon, multimeedia, MULTI-SENSE süsteem ning võimaldab ka erinevaid juhtimisabisüsteeme sisse või välja lülitada. Selle suur puutetundlik ekraan pakub suurepärast pildikvaliteeti, kõrget puutetundlikkust ja suurt kasutusmugavust ning on saadaval kahes formaadis - 7" diagonaaliga horisontaalne ja 8,7" läbimõõduga vertikaalne. Mällu on võimalik salvestada kuni kuus erinevat kasutajaprofiili. Iga autokasutaja saab ühe puudutusega taastada oma navigatsiooni-, meedia ja juhiabisüsteemide eelistused. Tuleb lihtsalt luua oma profiil, et kõiki seadistusi oleks võimalik ühe klikiga aktiveerida.
Bose® Surround Sound helisüsteem
Tänu Bose ja Renault' disainerite tihedale koostööle saame pakkuda unikaalset helisüsteemi, mis on loodud spetsiaalselt Uue GRAND SCENICU salongi jaoks. Bose® Surround Sound helisüsteemi kõrge kvaliteediga kõlarid pakuvad selget, puhast ja tasakaalustatud heli. Iga reis võib pakkuda unikaalseid audioelamusi.

Ohutus

Reisi turvaliselt

Uus GRAND SCENIC on varustatud arvukate juhiabisüsteemidega, mis aitavad juhtimist veelgi stressivabamaks, ohutumaks ja sujuvamaks muuta.
Renault Grand SCENIC

Aktiivne hädapidurdussüsteem koos jalakäijate tuvastussüsteemiga

Kiirusevahemikus 7-60 km/h aktiveeruv süsteem jälgib sõiduki ümbrust, tuvastab seisvad või liikuvad jalakäijad ja hindab nende liikumissuunda. Juhul kui jalakäijaga kokkupõrke ohu korral juht piisavalt kiiresti ei reageeri, annab süsteem juhile ohust helisignaaliga märku. Kui juht märguandele ei reageeri või reageerib liiga aeglaselt, aktiveerib süsteem automaatselt pidurid ning peatab sõiduki.
Renault Grand SCENIC

Juhi väsimuse tuvastussüsteem

Monotoonne marsruut? Vähenenud tähelepanuvõime? Sinu auto liikumistrajektoor on pideva kontrolli all ja igast kõrvalekaldest antakse juhile koheselt märku.
Renault Grand SCENIC

Aktiivne püsikiirusehoidik

Jõudsid eessõitvale autole liiga lähedale? Süsteem reguleerib automaatselt sõidukiirust, et säilitada ohutu pikivahe.
Renault Grand SCENIC

Sõidukiiruse hoiatussüsteem koos liiklusmärkide tuvastussüsteemiga

Lubatud sõidukiiruse ületamisel edastab süsteem hoiatuse nii näidikutepaneelil kui ka Head-Up displeil.
Renault Grand SCENIC

Pimenurga jälgimissüsteem

Laienda oma vaatevälja! Süsteem avastab pimenurgas paiknevad sõidukid ning annab neist küljepeeglites asuvate LED indikaatorite abil märku.
Renault Grand SCENIC

Easy Park Assist iseparkimissüsteem

Paralleelne parkimine pole kunagi nii lihtne olnud! Süsteem mõõdab vaba ruumi ning juhib parkimismanöövrit. Usalda roolimine iseparkimissüsteemile ning pargi muretult.

Jõudlus

Renault Grand SCENIC

EDC automaatkäigukast

Topeltsiduriga EDC (Efficient Dual Clutch) automaatkäigukast ühendab endas automaatkäigukasti mugavuse ning manuaalkäigukastile omase kiire reaktsiooni ja ökonoomsuse. Kuue või seitsmekäiguline käigukast (sõltuvalt valitud mootorist) tagab sujuva sõidu, suurepärase dünaamika ja madalama kütusekulu. Ideaalne meeldivaks ja stressivabaks sõiduks igas olukorras. Mida võiks veel soovida?
Renault Grand SCENIC

"ECO" režiim

Lülita sisse "ECO" režiim ja vähenda kütusekulu. Selle funktsiooni kasutamine aitab kontrollida kütusekulu ning vähendada seda kuni 12%*. Samuti on võimalik valida öko-juhtimise režiim, et jälgida oma sõidustiili reaalajas ning kasutada individuaalseid seadeid ja soovitusi.

* Sõltuvalt sõidustiilist ja teeoludest.