Renault GRAND SCENIC

Varustus

Ruumikus ja paindlikkus

Hinda selle ruumikat interjööri ja arvukaid ümberpaigutusvõimalusi

Alati oma reisijate vajadustele avatud Uus SCENIC kohandub koheselt nende soovidega. Sõltumata sellest, kas lähed reisile pere või sõpradega või on sul vaja midagi suurt transportida, on sul sobiv lahendus olemas.
Renault Grand SCENIC

"One Touch" salongi ümberpaigutussüsteem

Tänu "One Touch" salongi ümberpaigutussüsteemile, saab tagumiste istmete seljatoed mugavamaks asjade laadimiseks ühe käeliigutusega ideaalselt siledaks põrandaks kokku klappida (sõltuvalt versioonist, kas pakiruumis asuvate nuppude abil või ka R-LINK 2 süsteemi ekraanilt).

Mugavus

Tee panus heaolule

Uues GRAND SCENICUS on ruumikus ja mugavus viidud uuele tasemele, mis on suureks eeliseks perega reisimisel.
Mugavad esiistmed
Esimesed istmed on valmistatud erilise täpsusega. Tänu Renault Espace'lt laenatud konstruktsioonile ja kahe tihedusega vahu kasutamisele on saavutatud ülim mugavus ja ideaalne küljetugi. Saadaval on istmesoojendus ning juhiistmele sõltuvalt versioonist ka massaažifunktsioon, reguleeritava pikkusega istmepadi ja elektriliselt reguleeritav nimmetugi.
Renault Grand SCENIC

Salong, mis on disainitud sinu vajadustega kohanema

Uue GRAND SCENICU avar salong on hästi kasutajasõbralik - viis suurt istet ja hulgaliselt salongi ümberpaigutusvõimalusi. Lai varustusevalik toetab tänapäeva pere elustiili ja muudab auto igapäevase kasutamise eriti mugavaks.
Renault Grand SCENIC

Ideaalset nähtavust pakkuv esiklaas

Pakkumaks rohkem mugavust ja paremat vaadet teele on Uus GRAND SCENIC varustatud suure, pikalt ettepoole ulatuva esiklaasiga. See koosneb kolmest osast, pakub panoraamset vaadet ja tagab parema nähtavuse ka külgedele.

VAATA GALERIID


Multimeedia

Kasuta reisimisel mobiilseid tehnoloogiaid

Avasta Uue GRAND SCENICU multimeediamaailm. Koge kui unikaalne ja intuitiivne võib olla auto juhtimine.
Multimeediasüsteem R-LINK 2
Juhtimiskeskuse rolli täitev ja mobiilseid rakendusi koondav multimeediasüsteem R-LINK 2 pakub ligipääsu mitmetele auto funktsioonidele nagu navigatsioon, multimeedia, MULTI-SENSE süsteem ning võimaldab ka erinevaid juhtimisabisüsteeme sisse või välja lülitada. Selle suur puutetundlik ekraan pakub suurepärast pildikvaliteeti, kõrget puutetundlikkust ja suurt kasutusmugavust ning on saadaval kahes formaadis - 7" diagonaaliga horisontaalne ja 8,7" läbimõõduga vertikaalne. Mällu on võimalik salvestada kuni kuus erinevat kasutajaprofiili. Iga autokasutaja saab ühe puudutusega taastada oma navigatsiooni-, meedia ja juhiabisüsteemide eelistused. Tuleb lihtsalt luua oma profiil, et kõiki seadistusi oleks võimalik ühe klikiga aktiveerida.
Bose® Surround Sound helisüsteem
Tänu Bose ja Renault' disainerite tihedale koostööle saame pakkuda unikaalset helisüsteemi, mis on loodud spetsiaalselt Uue GRAND SCENICU salongi jaoks. Bose® Surround Sound helisüsteemi kõrge kvaliteediga kõlarid pakuvad selget, puhast ja tasakaalustatud heli. Iga reis võib pakkuda unikaalseid audioelamusi.

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

ESPACE

Similar models

TRAFIC Passenger

Similar models

KOLEOS