Renault KANGOO Express

Varustus

Mugavus

Maksimaalne laadimispikkus minimaalsete mõõtmete juures

KANGOO Express Maxi võimaldab kuni 2,9 m pikkuste, kuni 800 kg kaaluvate ja kuni 4,6 m3 mahuga esemete laadimist ja transporti. Tänu oma väikekaubikuga võrreldavatele välismõõtmetele, on linnas liiklemine lihtne ning parkimine kõikjal muretu.

Mugav ja vajaduste järgi kohandatav - ideaalne auto meeskonnale

KANGOO Express Maxi Combi'ga ei pea sa enam reisijate või kauba vahel valima. Salongis on ruumi viiele inimesele ning kaubaruumi mahub 1,3 m3 kaupa. Kolmekohalise tagaistme seljatugi on 1/3 - 2/3 süsteemis kokkuklapitav ning pakub sõiduautoga võrreldavat mugavust.

Tehnoloogiad

Ökonoomsed tehnoloogiad

Uus KANGOO Express on varustatud uute, ökonoomsete mootoritega, mida iseloomustab kõrge efektiivsus. Tänu oma näitajatele on KANGOO Express'i mootorid kütusekulu osas oma segmendis juhtpositsioonil. Madal kütusekulu koos pikema hooldusintervalliga (dCi 110 mootoril 40 000 km või 2 aastat), aitavad vähendada ülalpidamiskulusid. Uue põlvkonna mootoritega versioonid on varustatud käiguvahetusnäidikuga armatuurlaual ja ECO režiimiga, mis aitab kütusekulu kuni 10% vähendada. ECO režiimi saab aktiveerida seisupiduri kõrval asuva nupu abil. Peale selle vajutamist süttib näidikuteplokis vastav märguandetuli. Järsk kiirendus või pidurdus peatavad funktsiooni töö.