Renault Koleos

Mootorid

detailsed andmed

Blue dCi 150 X-Tronic 4x2
Blue dCi 190 X-Tronic 4x4
Kütuse tüüp diisel diisel
Käigukast CVT-automaatkäigukast CVT-automaatkäigukast
Jõudlus - kütusekulu:

Kiirendus 0-100 km/h (s) 11,810,1
Kütusekulu kombineeritud tsüklis NEDC-BT (l/100 km) 5,45,7
CO2 heitkogus NEDC-BT (g/km) 143150

jõuülekanne ja mootorid

Uue põlvkonna X-Tronic automaatkäigukast
Tänu X-Tronic automaatkäigukastile ja Blue dCi mootorile, ühendab Koleos endas sõidunaudingu ja madala kütusekulu.

Naudi rahulikku linnasõitu või koge uusi elamusi maanteel… Vali oma sõidustiil!
Blue dCi mootorid

Tutvu uue Blue dCi mootorite põlvkonnaga, mille arendamise eesmärgiks oli kasvatada jõudlust ja vähendada heitkoguseid ning samaaegselt lihtsustada hooldust tänu kettülekandele.


Blue dCi 150 X-Tronic: Uus 1,7-liitrine mootor (150 hj) võimaldab suurepäraselt kütust kokku hoida ning tagab tänu 340 Nm pöördemomendile jõulise kiirenduse.


Blue dCi 190 X-Tronic All Mode 4x4-i: Uue 2,0-liitrise mootori (190 hj), nelikveo ja pöördemomendiga 380 Nm, kindlustab Koleos suure jõudluse igas olukorras. 
All Mode 4x4-i
All Mode 4x4-i tehnoloogiaga varustatud Koleos rõhutab oma universaalsust. Režiim Traction (4x2), režiim Auto (4x4) või režiim Lock (4x4). Vali lihtsalt nupust teeoludele vastav sõidurežiim.
Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

Kadjar

Similar models

Talisman Grandtour