Koleos

Renault maastur
Renault KOLEOS
hind alates 32 290 €
disain
Tunneta maasturi jõudu
Muljetavaldav siluett, mugav salong ja sarm, mis muudavad selle auto eriliseks. Renault KoleosE rõhutatud isikupära pakub veelgi rohkem mugavust ja sõidunaudingut. 
GALERII

jõuülekanne ja mootorid
Renault Koleos
Ehtne 4x4
Oled valmis pöörama oma teekonnal veel kaardistamata radadele? Renault Koleos paljastab oma tõelise maasturi iseloomu.
Avasta selle maastikuvõimekus koos uue põlvkonna mootoritega, mis ühendavad madala kütusekulu ja jõudluse. Miski ei piira su soovide täitumist!
Renault Koleos
Vasta igale väljakutsele
Võta igat päeva, nagu uut seiklust ja jäta All Mode 4x4-i tehnoloogia abil kõvakattega teed selja taha. Vali konkreetsetele teeoludele sobivaim sõidurežiim, lülitades vastav nupp lihtsalt 4x2 režiimilt Auto või 4x4 Lock režiimile. 
Renault Koleos
Mootorid Blue dCi ja Tce
Uuenenud Koleose mootorivalikus on kaks jõuallikat.

TCe 160 EDC: tänu 270 Nm pöördemomendile tagab see otsesissepritse turbomootor koos 7-käigulise topeltsiduriga automaatkäigukastiga maksimaalse sõidunaudingu.

Blue dCi 190 X-Tronic All mode 4x4-i: 2-liitrine mootor võimsusega 190 hj, nelikvedu ja 380 Nm pöördemoment kindlustavad Koleosele suure jõudluse kõigis olukordades.

versioon

Renault Koleos Initiale Paris

Saa osa ühest erakordsest kogemusest!
ärata oma meeled
Ametüstlilla metallik erivärv, teemantläikega 19" valuveljed, tepitud Nappa nahkpolster… Avasta uuenenud Initiale Paris versioon.

Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.
Tutvu teiste sarnaste mudelitega
Captur
Captur
Megane Grandtour
Megane Grandtour