Koleos

Renault maastur

Renault KOLEOS

disain

Tunneta maasturi jõudu

Muljetavaldav siluett, mugav salong ja sarm, mis muudavad selle auto eriliseks. Renault KoleosE rõhutatud isikupära pakub veelgi rohkem mugavust ja sõidunaudingut. 

GALERII


jõuülekanne ja mootorid

Renault Koleos

Ehtne 4x4


Oled valmis pöörama oma teekonnal veel kaardistamata radadele? Renault Koleos paljastab oma tõelise maasturi iseloomu.
Avasta selle maastikuvõimekus koos uue põlvkonna mootoritega, mis ühendavad madala kütusekulu ja jõudluse. Miski ei piira su soovide täitumist!

Renault Koleos

Vasta igale väljakutsele

Võta igat päeva, nagu uut seiklust ja jäta All Mode 4x4-i tehnoloogia abil kõvakattega teed selja taha. Vali konkreetsetele teeoludele sobivaim sõidurežiim, lülitades vastav nupp lihtsalt 4x2 režiimilt Auto või 4x4 Lock režiimile. 
Renault Koleos

2 uut Blue dCi mootorit


Tutvu uuenenud Blue dCi mootorite põlvkonnaga, mille loomisel on olnud eesmärgiks suurendada jõudlust ja efektiivsust.                                                                
Blue dCi 150 X-Tronic: see mootor tagab koos esirattaveoga paindliku ja sujuva sõidu ning võlub oma mitmekülgsuse ja ökonoomsusega.

Blue dCi 190 X-Tronic 4x4: mootor, mis garanteerib suurima jõudluse ja sõidunaudingu. See pakub erakordset paindlikkust kõigil kiirustel, nii pikkadel reisidel kui ka maastikuseiklustel.

versioon

Renault Koleos Initiale Paris

Saa osa ühest erakordsest kogemusest!

ärata oma meeled

Ametüstlilla metallik erivärv, teemantläikega 19" valuveljed, tepitud Nappa nahkpolster… Avasta uuenenud Initiale Paris versioon.

varustus

Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

Kadjar

Similar models

Megane Grandtour