Renault Koleos

INITIALE PARIS

kasuta ära meie suuri kogemusi

Kuulmine, lõhnataju, puudutus ja nägemine…

Koleos Initiale Paris ühendab endas meie viimased tehnoloogilised saavutused ja kaasaegse stiili, võludes su meeli ja ergastades su kujutlusvõimet.

eksklusiivne varustus

Renault Koleos

Vali unikaalne stiil

Koleos Initiale Paris kasutab Initiale Paris seeriale omaseid kujunduselemente. Selle väljendusrikas disain ületab ootusi, esitledes oma julget stiili.
Renault Koleos

Eristuvad detailid

Koleos Initiale Paris eristub oma eksklusiivse ametüstlilla värvi, iseloomuliku Pure Vision leedtulede joone ja teemantläike ning erilise disainiga 19" valuvelgedega.
Renaut Koleos

Renault Koleos Initiale Paris nahkpolster

Nappanahast titaanmust või liivahall nahkpolster on osaliselt tepitud topelt õmblustega ning märgistatud embleemidega armatuurlaual, roolil, uksepaneelidel, lävepakkudel ja peatugedel… Lase sel atmosfääril end võluda.
Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

Kadjar

Similar models

Megane Grandtour