Megane

dünaamiline disain

sisekujundus Tehnoloogiline interjöör
Võta mugavalt istet ja naudi teekonda! Armatuurlauast tagaistmeteni on Megane's tunda erakordset mugavust, rafineeritust ja tehnoloogiat.
vaata galeriid

väline disain

dünaamiline ja peenelt viimistletud siluett

Eristuv tuledejoon, kontuursed vormid ja peen viimistlus rõhutavad Megane'i kaasaegset ja elegantset stiili.

tugevad küljed

elegantsus ja kaasaegsus

Leedtuled Pure Vision, uue disainiga esiosa ja MULTI-SENSE süsteemi abil isikupärastatav salongi atmosfäär - Megane rõhutab sinu isikupära.
Täisleedtuled Pure Vision
Ideaalne nähtavus! Leedtuled Pure Vision tagavad parima nähtavuse teedel ja suurema ohutuse öistel sõitudel.
Uue disainiga esiosa
Ümberkujundatud kaitseraud, mida ilmestavad kroomitud radiaatorivõre ja Renault' margiomane C-kujuline tuledejoon. Megane annab elegantsusele uue tähenduse.
Tehnoloogiline kokpit
Naudi veelgi intuitiivsemat juhtimist kaasaegses ja ergonoomilises salongis, mis on välja töötatud eesmärgiga muuta inimeste igapäevane elu ja auto kasutamine veelgi lihtsamaks.
Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.
tutvu teiste sarnaste mudelitega
Megane Grandtour
Megane Grandtour