Megane

lisavarustus

muuda oma auto isikupäraseks
Lai lisavarustuse valik, milles on ühendatud stiil ja praktilisus, võimaldab sul muuta oma Megane erinevaks kõigist teistest autodest.

väline varustus

lisa uus mõõde

Tuuni oma Megane oma soovidele vastavaks.
Renault Megane
Veokonks ja jalgrattahoidik
Kokkuklapitavad, ilma tööriistadeta eemaldatavad või fikseeritud Renault' veokonksud võimaldavalt ohutult vajalikku varustust vedada. Koos liigutatavate jalgrattahoidikutega lihtsustavad need ootamatuid väljasõite loodusesse, tagades samal ajal muretu ligipääsu pakiruumile.
Renault Megane
Katuseraamid ja katuseboks
Vajad lisaruumi? Täiendavat pakiruumi on lihtne oma Megane'i katusele paigaldada. Praktiline, esteetiline ja vastupidav katuseboks võimaldab autoga rohkem asju vedada. Kompromissituteks reisideks on see hädavajalik!
Renault Megane
Alarm
Usaldusväärne ja nähtamatu - meie perimeeter- ja mahuanduritega alarmid kaitsevad tõhusalt su Megane'i varguse eest.
Renault Megane
Kere kaitsepakett
Kaitsevad efektiivselt su auto värvkatet väiksemate löökide, kriimustuste ja hõõrdumise eest.

salongi varustus

soovid oma Megane'i omanäoliseks muuta?

Tutvu meie lisavarustuse pakkumistega.
Renault Megane
Pakiruumi põhjakate ja kohandatav kaitsematt Easyflex
Lihtsalt paigaldatav ja puhastatav tekstiilkummist kahepoolne pakiruumi põhjakate ja kohandatav kaitsematt Easyflex sobivad ideaalselt määrdunud asjade veoks. Praktiline ja mitmekülgne pakiruumi kaitsematt sobib suurepäraselt nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka puhkusereisideks.
Renault Megane
Induktsioonlaadija
Lae oma nutitelefoni probleemivabalt, asetades selle lihtsalt keskkonsoolis asuvale laadimisalusele.
Renault Megane
Sportlikud pedaalid ja põrandamatid
Sportpedaalid rõhutavad su Megane'i sportlikku iseloomu ning täpsete mõõtudega põrandamatid kaitsevad salongi määrdumise eest. Need on lihtsalt hooldatavad ning kinnituvad põrandale kahe klambriga.
Renault Megane
Multifunktsionaalsed hoidikud peatugedele
Riidepuu, eemaldatav piknikulaud või tahvelarvutihoidik - meie multifunktsionaalne kinnitussüsteem kohandub sinu vajadustega.
Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.
tutvu teiste sarnaste mudelitega
Megane Grandtour
Megane Grandtour