Megane

Renault MEGANE

disain

Kompaktne luukpära

Harmoonilised kerejooned, väljendusrikkad vormid ja peen viimistlus. Kütkestava ja dünaamilise Megane'i tugev iseloom avaldub veelgi elegantsemas siluetis ja tehnoloogiliselt rikkalikus sisemuses.

VAATA GALERIID


varustus

Uuendused, mis suurendavad sinu heaolu

Paranda meie tehnoloogiate abil oma igapäevast sõidukogemust - naudi Renault EASY DRIVE juhiabisüsteeme, multimeediasüsteemi EASY LINK ja MULTI-SENSE seadistusi.
Renault Megane

Värskenda oma reisikogemusi EASY LINK'iga

Oled valmis unustamatuks kogemuseks tipptehnoloogilise autoga? Tänu Android Auto™ ja Apple CarPlay™ ühilduvusega multimeediasüsteemile EASY LINK on su Megane's tagatud kiire ligipääs kõigile veebirakendustele läbi keskkonsoolil asuva 9,3" ekraani.
Renault Megane

Muuda MULTI-SENSE süsteemi abil oma sõidud isikupäraseks

Mootorihääl ja reageering, roolimine, meeleoluvalgustus ning juhiekraani seaded - MULTI-SENSE'i valikus on 4 sõidurežiimi (MySense, Eco, Comfort ja Sport), mille abil saad muuta sõiduki seadeid vastavalt oma soovidele ja meeleolule.
Renault Megane

Kasuta Renault EASY DRIVE juhiabisüsteeme

Sõida turvaliselt! EASY PILOT kiirtee- ja ummikuassistent, aktiivne püsikiirusehoidik Stop & Go ning jalakäijate tuvastusfunktsiooniga aktiivne hädapidurdusassistent AEBS - tänu uusimatele tehnoloogiatele suurendavad meie juhiabisüsteemid turvalisust ja lihtsustavad juhtimist.

versioonid

Vali just sulle sobiv Megane'i versioon


versioon

Megane R.S. Line

Megane R.S. Line on sportliku iseloomu ja ainulaadse karakteriga.

Spordist inspireeritud

Megane R.S. Line'i välimuse muudavad pilkupüüdvaks läbimõeldud vormid, R.S. seeriale iseloomulik esikaitseraud, kroomitud väljalasketorude otsad ja erilised 17" või 18" valuveljed. Salongi teevad muljetavaldavaks süsinikkiust kujunduselemendid, punased õmblused, R.S. embleemi ja nahkkattega rool, alumiiniumkattega sportpedaalid ja sisseehitatud peatugedega Alcantara® polstriga istmed.

versioon

Megane Grandtour

Disain, varustus, tehnoloogia, mootorid… Megane Grandtour jätkab Megane luukpära uut stiili, lisades reisijatele täiendavat mugavust ruumikuse näol.

elegantne ja mitmekülgne universaal

Jõulised rattakoopad, kontuursed vormid, rekordiline laadimipikkus, ruumikas ja ümberpaigutatav pakiruum ning suur hulk panipaiku - universaalkerega Megane Grandtour ühendab endas elegantsuse ja mitmekülgsuse.  

Lühike linnasõit või pikem puhkusereis maanteel? Hübriidmootoriga Megane Grandtour E-Tech Plug-in Hybrid pakub sulle elektriauto reageeringut ja mugavust (sõiduulatusega kuni 65 km* täiselektrilises režiimis) ning hübriidi mitmekülgsust, mida ei piira sõiduulatus. Naudi oma vabadust!  

* linnatsüklis WLTP alusel  
Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

Megane Grandtour

Similar models

Megane Grandtour E-Tech Plug-in Hybrid