RENAULT MEGANE E-TECH PLUG-IN HYBRID
kompaktne luukpära on nüüd saadaval ka laadimisvõimalusega hübriidversioonis
MEGANE ON NÜÜD SAADAVAL LAADIMISVÕIMALUSEGA HÜBRIIDVERSIOONIS

E-Tech Plug-in Hybrid mootoriga varustatult ühendab Megane endas kahe maailma parimad omadused, mis omakorda kindlustab sulle erakordse sõidukogemuse. Kasuta argisõitudel igapäevaselt laadides täiselektrilist režiimi, nädalalõpu väljasõitudel aga vali hübriidrežiim, millega ei pea sõiduulatuse pärast muretsema. 

vaata galeriid
varustus KÕIK MEGANE'I EELISED, NÜÜD KA PISTIKHÜBRIIDI VERSIOONIS!
Renault E-Tech Plug-In Hybrid
isikupärastamissüsteem MULTI-SENSE
Alates salongivalgustuse seadetest kuni mootorihääleni. Vali üks kolmest sõidurežiimist (Pure, MySense või Sport). Isikupärasta oma uue Megane'i atmosfäär vastavalt oma eelistustele. Pure režiimis võid sõita täiselektriliselt kiirusega kuni 135 km/h. Vali režiim MySense, et kasutada kõiki hübriidsüsteemi võimalusi, mis automaatselt sinu sõidustiiliga kohanevad, või Sport, et suurendada dünaamikat ja muuta sõidukogemus veelgi erilisemaks.    
Renault E-Tech Plug-In Hybrid
tehnoloogiline kokpit
Leia kaardilt laadimispunktide asukohad ja programmeeri aku laadimist otse Easy Linki puutetundlikult ekraanilt. Isikupärastatava juhiekraani kaudu saad kontrollida aku täitumust, kasutada uuenduslikke juhiabisüsteeme ning jälgida navigatsiooniteavet.
Renault E-Tech Plug-In Hybrid
laadimiskaablid
Muuda laadimine lihtsaks! Kodus, tööl või avalikus laadimispunktis… Lae oma Megane E-Tech Plug-In Hybridi aku täis 3 tunniga avalikus laadimispunktis (16 A)* või 5 tunniga kodusest voolupistikust (10 A).
* flexi-chargeri ja wallboxi laadimiskaablid on saadaval lisavarustusena.

mootor

LAADIMISVÕIMALUSEGA HÜBRIID

Otse F1-st üle võetud Megane E-Tech pistikhübriidi* tehnoloogia ühendab endas 2 elektrimootorit ja 1,6-liitrise bensiinimootori. See eriline kogemus tagab uskumatu sõidunaudingu. 
*Saadaval alates Zen varustustasemest.
Renault E-Tech Plug-In Hybrid
Mitmekülgne luukpära
Sõida oma Megane E-Tech pistikhübriidiga ilma kütusekuluga seotud piiranguteta tänu 50 km* sõiduulatusele täiselektrilises režiimis, kombineeritud tsüklis. Naudi liikumisvabadust nii argipäeviti kui puhkuse ajal. Lülita auto hübriidrežiimi või täiselektrilisse ja reisi ilma sõiduulatuse pärast muret tundmata.
Renault E-Tech Plug-In Hybrid
Ainulaadne sõidunauding
Sujuv ja vaikne sõit, erakordne reageering ja dünaamiline täiselektriline kiirendus liikuma hakkamisest alates…  Megane E-Tech Plug-in Hybrid ühendab uuendusliku mitmerežiimse käigukasti ja uue põlvkonna hübriidmootori võimsusega 160 hj, mis kokku tagavad uskumatu sõidunaudingu.
Renault E-Tech Plug-In Hybrid
Optimeeritud kütusekulu
Tänu E-Tech Plug-in Hybrid tehnoloogiale käivitub mootor alati täiselektrilises režiimis, mis vähendab märkimisväärselt kütusekulu ja CO2 heitmeid nii lühematel kui ka pikematel distantsidel (kuni 70%*). Veelgi suuremaks kütusesäästuks vali käigukastil sõidurežiim "B", mis võimaldab  energiat maksimaalselt taastoota nii aeglustusel kui pidurdusel. 
WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): uus protokoll tagab täpsemad tulemused, mis on rohkem vastavuses igapäevaste sõitude andmetega, kui senine NEDC protokoll. 
* WLTP kombineeritud tsüklis (ootab lõplikku kinnitust)

Tutvu lähemalt Megane'ga E-Tech Plug-in Hybrid
Tutvu teiste sarnaste mudelitega
Similar models
Megane Grandtour
Similar models
Megane Grandtour E-Tech Plug-in Hybrid