Megane

R.S. LINE

Näita oma sportlikku iseloomu
Megane esitleb uut tõlgendust R.S. Line'st ja näitab oma ainulaadset, sportlikku iseloomu.

Ainulaadne disain ja varustus

Megane R.S. Line
Disain Renault Spordi maailmast: nii välimuses…
F1 esisplitter, meekärjemustriga esikaitseraud, 17" valuveljed Montlhéry või 18’’ valuveljed Magny-Cours, aerodünaamiline spoiler… Eristuvast Renault Sport stiilist inspireerituna paljastab Megane R.S. Line oma sportliku ja dünaamilise iseloomu. Otsid veel sensatsioone?
Megane R.S. Line
… kui ka sisekujunduses
Tahad tunda end nagu võidusõitja? R.S. embleemiga nahaga kaetud rool, alumiiniumkattega sportpedaalid ja tugevdatud küljetugedega sportistmed - võta istet sportlikus salongis ja naudi ainulaadset sõidukogemust. Pane end stardiks valmis!
Megane R.S. Line
Unikaalse atmosfääriga salong
Punaste kujunduselementidega musta värvi salongi viimistlus, süsinikust detailidega armatuurlaud, must lagi, kontrastsete õmblustega Alcantara® polster ja kõrge kvaliteediga materjalid - Megane rõhutab oma salongi elegantsust ka kõige pisemates detailides.
Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.
tutvu teiste sarnaste mudelitega
Megane Grandtour
Megane Grandtour