TALISMAN Grandtour

VÕTA VÕIM

Renault TALISMAN Grandtour

Väline disain

Renault TALISMAN Grandtour

Elegantne disain

Võta mõnusalt istet Renault TALISMAN Grandtour'i rooli taga. See on dünaamiline ja kaasaegne universaal, millel on sihvakad kerejooned ja ilmekas disain.
Renault TALISMAN Grandtour

Vali elegantsus

Renault TALISMAN Grandtour'i loomisel oli eesmärgiks tagada maksimaalne mugavus juhile ja reisijatele. Seda eristavad aristokraatlikud jooned ja elegantsus. Väljendusrikas esiosa, kapoti jõulised vormid, iseloomulik LED-tulede disain ja kergelt langev katusejoon moodustavad dünaamilise silueti. Koheselt äratuntav Renault TALISMAN Grandtour püüab pilke.
Renault TALISMAN Grandtour

Eriti palju ruumi reisijatele ja pagasile

Renault TALISMAN Grandtour'i mahukas pagasiruum lihtsustab reisimist nädalavahetustel ja puhkuse ajal. Hea ligipääsetavus, madal lävepakk ja sile põrand muudavad kogu pere pagasi paigutamise lihtsaks. Lihtsalt viibutage jalga tagumise põrkeraua all, et tagaluuk elektriliselt avaneks. Teid ootavad imelised hetked...

Sisekujundus

Renault TALISMAN Grandtour

Avasta selle mugav ja ruumikas salong

Renault TALISMAN Grandtour'i salong pakub enneolematut liikumisvabadust. Tunneta erakordset mugavust ja hinda selle ruumikust.
Renault TALISMAN Grandtour

Mugavus, praktilisus või sõidunauding? Enam pole vaja valida!

Väga ruumikas salong kutsub lõõgastuma ja unustama igapäevaelu. Erinevate seadistusvõimalustega mugavad istmed, ventilatsioonifunktsioon, istmesoojendus ja massaaž muudavad iga sõidu nauditavaks. Multi-Sense süsteem võimaldab sõidustiili isikupärastada vastavalt sinu eelistustele ning pakub maksimaalset mugavust tänu elektriliselt juhitavatele amortisaatoritele ja 4Control nelikroolimissüsteemile.
Renault TALISMAN Grandtour

Panusta täpsele juhtimisele

Kõrgtehnoloogilised süsteemid MULTI-SENSE ja 4CONTROL pakuvad tõeliselt unikaalset juhtimiskogemust. Koge erilist sõidunaudingut.

Renault TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS

Elegantne ja ruumikas Renault TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS on eksklusiivne versioon. Tunne erakordset sõidunaudingut kasuta ära rikkaliku varustuse eelised.

Sinu eneseväljendus

Musta viimistlusega 19" valuveljed, eriline ametüstlilla kerevärv, kroomitud välisdetailid ja originaalne tulede joon kinnitavad auto jõulist iseloomu ja mudeli kaasaegsust. Elegantsus ja harmoonilised kerejooned rõhutavad selle unikaalset esteetikat.

Tunneta äriklassi mugavust

Renault TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS salongi iseloomustab eriline lähenemine komponentide valikul ning kõige väärtuslikumate materjalide kasutamine. Nappa nahaga kaetud esiistmed koos soojenduse, massaažifunktsiooni ja ventilatsiooniga tagavad võrratu mugavuse. Seadista omale personaalne sõidurežiim MULTI-SENSE süsteemi abil, mis võimaldab juhtida nii 4CONTROL süsteemi, reguleeritavate amortisaatorite kui ka topeltsiduriga EDC automaatkäigukasti tööd.

Eksklusiivne valik nõudlikele

Tee oma panus INITIALE PARIS versioonile, milles väljendub Renault teadmiste ja oskuste kvintessents ning mille loomise ülim eesmärk on olnud juhi ja reisijate rahulolu.

Mudelivalik