TALISMAN

VÕTA VÕIM

Renault TALISMAN

Väline disain

Optimeeritud aerodünaamika

Reguleeritavad õhuvõtuavad, õhuvoolude juhtimine mootoriruumis, õhukardinad, karteripõhi - kõik need detailid on disainitud Renault TALISMAN'i aerodünaamikat ja efektiivsust silmas pidades.

Sisekujundus

Tunne istmete erakordset mugavust

Naudi igapäevaseid sõite ainulaadselt mugavas salongis.

Varustus

Renault TALISMAN

4CONTROL nelikroolimise süsteem

Naudi dünaamilist sõitu ja täielikku stabiilsust teel 4CONTROL nelikroolimise süsteemi abil.
Renault TALISMAN

Uuenduslikud funktsioonid

Kasuta erinevaid funktsioone eri kategooriates.
Renault TALISMAN

Visio System

Tänu esiklaasi all paiknevale kaamerale töötab Visio System® nagu juhti assisteeriv kaaspiloot, kes hoolitseb veelgi suurema turvalisuse ja mugavuse eest.

Mudelivalik


Avasta Renault TALISMAN INITIALE PARIS

Renault TALISMAN

Sinu eneseväljendus

Elegantne ja ruumikas Renault TALISMAN INITIALE PARIS on hästi juhitav. 19" musta värvi valuveljed ja kroomitud välised disainielemendid toonitavad ta saledaid piirjooni. Renault TALISMAN INITIALE PARIS eristub originaalse tulede joonega. Need on kinnitus tugevast karakterist ja mudeli kaasaegsusest.
Renault TALISMAN

Äriklassi mugavus

Avasta unikaalne esteetilisus koos erakordse mugavusega. Hinda heliisolatsiooni ja viimistluse täpsust. Renault TALISMAN INITIALE PARIS salongi iseloomustab eriline lähenemine detailide valikul ning kõige kvaliteetsemate materjalide kasutamine. Nappa nahkpolstriga kaetud esiistmed koos soojendus-, massaaži- ja ventilatsioonifunktsioonidega tagavad ületamatu mugavuse. Määra Multi-Sense süsteemi abil oma isiklikud sõidueelistused, muutes 4Control nelikroolimissüsteemi, reguleeritavate amortisaatorite, ja topeltsiduriga EDC automaatkäigukasti seadeid.
Renault TALISMAN

Eksklusiivne valik kõige nõudlikumatele

Tee panus eksklusiivsele INITIALE PARIS versioonile, milles kehastub olulisim osa Renault oskustest - pakkuda naudingut juhile ja reisijatele. Seda iseloomustavad eriline tähelepanu detailidele ning ainulaadne kerevärv - ametüstlilla.