Pikkus, kõrgus, laius… Detailsed mõõtmed.

Kas Zoe E-Tech electric mahub su garaaži? 

Elektriseeriv kogemus
Mootorid R135
mootorid R135
Mootor R135
Uue 100 kW mootoriga Zoe E-Tech electric pakub veelgi rohkem rõõmu ja põnevust! 135 hj ja väändemoment 245 Nm võimaldavad sul kasutada paranenud omadusi, mis tagavad veelgi suurema universaalsuse ja mugavuse, eriti maanteesõidul.
B MODE
B Mode - uus linnasõidurežiim
Pidurda vähem ja lõdvestu! Kui aktiveerid käigukangil lihtsa vajutusega B Mode sõidurežiimi, aeglustab Zoe E-Tech electric tugevamini kohe kui jala gaasipedaalilt tõstad. See vähendab piduripedaali kasutamise vajadust ning võimaldab sul nautida sujuvamat ja lõõgastavamat sõitu.
Elektrooniline käigukang e-Shifter
elektrooniline käigukang e-Shifter
Ühe liigutusega ühelt režiimilt teisele. Unusta mehaanilised käigukangid! Unusta mehaanilised käigukangid! Tänu elektroonilisele käigukangile e-Shifter piisab B režiimist D režiimi ja vastupidi või tagurpidikäigu sisse lülituseks ühest lihtsast puudutusest. Valitud sõidurežiim kuvatakse konsoolil ja 10" näidikutepaneelil. Parkimisrežiimi pole vaja kasutada, kuna Zoe E-Tech electric electric jääb ise paigale kui mootor seiskub.

detailsemad andmed
Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.
Tutvu teiste sarnaste mudelitega
Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid
Captur E-Tech full hybrid
Captur E-Tech full hybrid