Pikkus, kõrgus, laius… Detailsed mõõtmed.

Kas ZOE mahub su garaaži? 

Elektriseeriv kogemus

Mootorid R135 ja R110

Mootorid R135 ja R110

2 mootorit

Mootor R135

Uue 100 kW mootoriga ZOE pakub veelgi rohkem rõõmu ja põnevust! 135 hj ja väändemoment 245 Nm võimaldavad sul kasutada paranenud omadusi, mis tagavad veelgi suurema universaalsuse ja mugavuse, eriti maanteesõidul.Mootor R110

Mootor R110, mille võimsuseks on 80 kW (110 hj) ja maksimaalseks väändemomendiks 225 Nm, tagab ZOELE jõudluse ja paindlikkuse, mis muudavad sõidud pikemaks ja veelgi nauditavamaks.


B MODE

B Mode - uus linnasõidurežiim


Pidurda vähem ja lõdvestu! Kui aktiveerid käigukangil lihtsa vajutusega B Mode sõidurežiimi, aeglustab ZOE tugevamini kohe kui jala gaasipedaalilt tõstad. See vähendab piduripedaali kasutamise vajadust ning võimaldab sul nautida sujuvamat ja lõõgastavamat sõitu.


Elektrooniline käigukang e-Shifter

Elektrooniline käigukang e-Shifter


Ühe liigutusega ühelt režiimilt teisele. Unusta mehaanilised käigukangid! Unusta mehaanilised käigukangid! Tänu elektroonilisele käigukangile e-Shifter piisab B režiimist D režiimi ja vastupidi või tagurpidikäigu sisse lülituseks ühest lihtsast puudutusest. Valitud sõidurežiim kuvatakse konsoolil ja 10" näidikutepaneelil. Parkimisrežiimi pole vaja kasutada, kuna ZOE jääb ise paigale kui mootor seiskub.


Detailsemad andmed

            Elektrimootor 80 kW             Elektrimootor 100 kW
Kütuse liik        Elektrienergia        Elektrienergia
Jõuülekande tüüp  Reduktor  Reduktor
JÕUDLUS - ELEKTRIKULU:
CO2 heitkogus NEDC-BT (g/km) 00
Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

Uus CLIO E-TECH Hybrid

Similar models

Uus CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid

Similar models

CLIO