Zoe E-Tech electric

Renault Zoe E-Tech electric

ELEKTRISEERIV DISAIN

Linnaauto, mis elektriseerib igapäevased toimingud
Kaasaegne ja dünaamiline disain, rõhutatult eriomased kerejooned, puhas energia… Zoe E-Tech electric rõhutab su isikupära ning muutub su igapäevaelus asendamatuks. Naudi elektrilisi värve!
Renault Zoe E-Tech electric

Täisleedtuled

Renault' margiomane stiil - C-kujulised päevasõidutuled annavad Zoe E-Tech electric LE väljendusrikka ilme. Naudi enneolematut nähtavust 100% leed esi- ja tagatuledega.  
Renault Zoe E-Tech electric

17" valuveljed

teemantläikega, mis muudab välimuse veelgi dünaamilisemaks.
Renault Zoe E-Tech electric

Multimeediasüsteem EASY LINK

Ühenda lihtsalt oma nutitelefon ja naudi otse 9,3" puuteekraanilt multimeediamaailma, mida rikastavad elektriautole omased funktsioonid.
Renault Zoe E-Tech electric

10" ekraaniga näidikuteplokk

Vaata kogu olulist juhtimisinfot ning navigatsioonijuhiseid Zoe E-Tech electric 10" näidikuekraanilt.
Renault Zoe E-Tech electric

Taaskasutatud materjalid

Zoe E-Tech electric varustuses on 100% taaskasutatud materjalidest toodetud kangaga kaetud istmekatted. Ka armatuurlaua keskosa on kaetud sama materjaliga, mis loob salongis mugava ja sooja atmosfääri.

Elektriautoga sõitmine on lihtne!

Kas planeerid väljasõitu? Sõiduulatus, laadimine, teekond… Naudi vabadust!

SÕIDUULATUS

Kuni 395 km (WLTP*)

52 kWh võimsusega ulatub Zoe E-Tech electric aku sõiduulatus kuni 395 km (WLTP*).

LAADIMINE

Universaalse laadimisega linnaauto

Kodus, linnas, kaupluses või maanteel - Zoe E-Tech electric saad laadida igas olukorras.

Wallbox (7.4 kW): üle 300 km sõiduulatus 8 tunniga*

Avalik laadimispunkt (11 kW): sõiduulatus 120 km 2 tunniga*

Avalik laadimispunkt (22 kW): sõiduulatus 120 km 1 tunniga*

Kiirlaadimispunkt (50 kW): sõiduulatus 150 km 30 minutiga*

VÕRGUTEENUSED

IGAPÄEVASED TOIMINGUD LIHTSAMAKS

IGAPÄEVASED TOIMINGUD LIHTSAMAKS


Lihtsusta oma teekonda meie võrguteenustega


Kasuta Zoe E-Tech electric võrguteenuseid läbi multimeediasüsteemi EASY LINK. Saad ka eelseadistada salongi soojusmugavust või planeerida laadimist ja teekonda. 

Elektriseeriv kogemus

Praktilisus ja efektiivsus - meie eksperdid arendasid igat detaili nii, et su Zoe E-Tech electric kehastaks kaasaegsust ja innovatsiooni.
Renault Zoe E-Tech electric

Mootor R135 (100 kW)

Uus 135-hj elektrimootor - tunneta dünaamilist sõitu ilma müra ja vibratsioonita!
Renault Zoe E-Tech electric

B Mode - uus linnasõidurežiim

B Mode võimaldab sul kontrollida elektri taastootmise mahtu, parandades manööverdusvõimet ja juhtimismugavust linnaliikluses.
Renault Zoe E-Tech electric

Juhiabi- ja ohutussüsteemid

Tunne end turvaliselt ja mugavalt igas olukorras. Zoe E-Tech electric varustuses on suur hulk juhiabisüsteeme, mis ainult ei loo turvatunnet, vaid lihtsustavad ka manööverdamist.

versioonid

Vali endale sobivaim Zoe E-Tech electric versioon

* WLTP (Worldwide Harmonized Light vehicles Test Procedure), standardtsükkel: 57% linnatänavatel, 25% maanteedel, 18% kiirteedel) 15" valuvelgedega versiooni Zoe E-Tech electric Life kohta. Versiooni Life R110 sõiduulatus. Sõiduulatus ja laadimisaeg on määratud vastavalt WLTP tsükli mõõtmistele, aga ka vastavalt Euroopa Liidu regulatsiooni 715/2007 (muudetud direktiiviga 692/2008) tehnilistele nõuetele ja juhistele. Konkreetse sõiduki sõiduulatus võib mõõtmistulemustest erineda kuna neid väärtusi mõjutavad muu hulgas sellised tegurid nagu aku laadimisviis, selle vanus, temperatuur, teekate, rehvirõhk, sõiduki mass ja tehniline seisund, juhi sõidustiil ja teeolud (liikluse intensiivsus, teekatte seisund jne). Sõiduki eripakkumise hind.

Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

Clio E-Tech Hybrid

Similar models

Captur E-Tech Plug-in Hybrid

Similar models

Clio