Zoe E-Tech electric

Renault Zoe E-Tech electric
hind alates 39 290 €
ELEKTRISEERIV DISAIN
Electric Renault Zoe E-Tech kütkestab oma väljendusrikka karakteri, voolavate kerejoonte ja C-kujuliste leedtuledega. Avasta enda jaoks Zoe uus isikupära – kuldsete elementidega radiaatorivõre, udutulede kuldne raamistus ja kuldsete detailidega 17“ valuveljed.     
Renault Zoe E-Tech electric
Täisleedtuled
Renault' margiomane stiil - C-kujulised päevasõidutuled annavad Zoe E-Tech electric LE väljendusrikka ilme. Naudi enneolematut nähtavust 100% leed esi- ja tagatuledega.  
Renault Zoe E-Tech electric
17" valuveljed
teemantläikega, mis muudab välimuse veelgi dünaamilisemaks.
Renault Zoe E-Tech electric
Multimeediasüsteem EASY LINK
Ühenda lihtsalt oma nutitelefon ja naudi otse 9,3" puuteekraanilt multimeediamaailma, mida rikastavad elektriautole omased funktsioonid.
Renault Zoe E-Tech electric
10" ekraaniga näidikuteplokk
Vaata kogu olulist juhtimisinfot ning navigatsioonijuhiseid Zoe E-Tech electric electric 10" näidikuekraanilt.
Renault Zoe E-Tech electric
Taaskasutatud materjalid
Zoe E-Tech electric electric varustuses on 100% taaskasutatud materjalidest toodetud kangaga kaetud istmekatted. Ka armatuurlaua keskosa on kaetud sama materjaliga, mis loob salongis mugava ja sooja atmosfääri.

Elektriautoga sõitmine on lihtne!

Kas planeerid väljasõitu? Sõiduulatus, laadimine, teekond… Naudi vabadust!
SÕIDUULATUS
Kuni 386 km (WLTP*)
52 kWh võimsusega ulatub Zoe E-Tech electric aku sõiduulatus kuni 386 km (WLTP*).
LAADIMINE
Universaalse laadimisega linnaauto
Kodus, linnas, kaupluses või maanteel - Zoe E-Tech electric saad laadida igas olukorras.

Wallbox (7.4 kW): üle 300 km sõiduulatus 8 tunniga*

Avalik laadimispunkt (11 kW): sõiduulatus 120 km 2 tunniga*

Avalik laadimispunkt (22 kW): sõiduulatus 120 km 1 tunniga*

Kiirlaadimispunkt (50 kW): sõiduulatus 150 km 30 minutiga*
VÕRGUTEENUSED

IGAPÄEVASED TOIMINGUD LIHTSAMAKS

IGAPÄEVASED TOIMINGUD LIHTSAMAKS

Lihtsusta oma teekonda meie võrguteenustega


Kasuta Zoe E-Tech electric võrguteenuseid läbi multimeediasüsteemi Easy Link. Saad ka eelseadistada salongi soojusmugavust või planeerida laadimist ja teekonda. 

Elektriseeriv kogemus

Praktilisus ja efektiivsus - meie eksperdid arendasid igat detaili nii, et su Zoe E-Tech electric kehastaks kaasaegsust ja innovatsiooni.
Renault Zoe E-Tech electric
Mootor R135 (100 kW)
Uus 135-hj elektrimootor - tunneta dünaamilist sõitu ilma müra ja vibratsioonita!
Renault Zoe E-Tech electric
B Mode - uus linnasõidurežiim
B Mode võimaldab sul kontrollida elektri taastootmise mahtu, parandades manööverdusvõimet ja juhtimismugavust linnaliikluses.
Renault Zoe E-Tech electric
Juhiabi- ja ohutussüsteemid
Tunne end turvaliselt ja mugavalt igas olukorras. Zoe E-Tech electric varustuses on suur hulk juhiabisüsteeme, mis ainult ei loo turvatunnet, vaid lihtsustavad ka manööverdamist.

* WLTP (Worldwide Harmonized Light vehicles Test Procedure), standardtsükkel: 57% linnatänavatel, 25% maanteedel, 18% kiirteedel) 15" valuvelgedega versiooni Zoe E-Tech electric electric Life kohta. Versiooni Life R110 sõiduulatus. Sõiduulatus ja laadimisaeg on määratud vastavalt WLTP tsükli mõõtmistele, aga ka vastavalt Euroopa Liidu regulatsiooni 715/2007 (muudetud direktiiviga 692/2008) tehnilistele nõuetele ja juhistele. Konkreetse sõiduki sõiduulatus võib mõõtmistulemustest erineda kuna neid väärtusi mõjutavad muu hulgas sellised tegurid nagu aku laadimisviis, selle vanus, temperatuur, teekate, rehvirõhk, sõiduki mass ja tehniline seisund, juhi sõidustiil ja teeolud (liikluse intensiivsus, teekatte seisund jne). Sõiduki eripakkumise hind.

Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.
Tutvu teiste sarnaste mudelitega
Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid
Captur E-Tech full hybrid
Captur E-Tech full hybrid