Renault Zoe E-Tech electric

Uus Renault Connect pakkumine lihtsustab su liikuvust.

Kuni 9,3" ekraaniga multimeediasüsteem EASY LINK
Tõeliselt intelligentne pardakompuuter koos intuitiivse multimeediasüsteemiga Easy Link võimaldavad sul juhtida kõiki auto funktsioone erakordselt lihtsalt.

Käivita navigatsioon, helista ohutult Bluetooth ühenduse abil, kuula oma lemmikraadiojaamu ning kasuta oma nutitelefoni rakendusi otse auto ekraanil tänu Android Auto™ and Apple CarPlay™ ühilduvusele.
Navigeeri oma soovide rütmis
Easy Link ekraanil kuvatav navigatsioonisüsteem on otseühenduses TomTom teenustega*, mis pakuvad reaalajas erinevat informatsiooni, nagu näiteks liiklusinfo, ohutsoonid, ilmateade, asukoha ja laadimispunktide info…

Kahtles sihtkoha aadressis? Google otsingu jaoks piisab paarist-kolmest märksõnast*. Sama lihtne ja tõhus kui Google Maps.

* Auto ostmisel sisaldub hinnas 3 aastat võrguteenuseid.
Reisi alati ajakohaste kaartidega
Reisi turvaliselt - auto ostmisel sisaldub hinnas 3 aastat võrguteenuseid.
Lisaks uuendatakse sinu poolt valitud riigi kaarte automaatselt. Sa ei pea ise midagi tegema!

Teiste Euroopa riikide kaarte saad uuendada või oma valitud riiki muuta Renault EASY CONNECT poes.
Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.
Tutvu teiste sarnaste mudelitega
Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid
Captur E-Tech full hybrid
Captur E-Tech full hybrid