Renault Zoe E-Tech electric

Sõiduulatus, aku ja laadimine

Aku E.V. 50
Akuga, mille mahutavus on 52 kWh, on Zoe E-Tech electric sõiduulatus ühe laadimisega kuni 386 km (WLTP*).
* WLTP (Worldwide Harmonized Light vehicles Test Procedure), standardtsükkel: 57% linnatänavatel, 25% maanteedel, 18% kiirteedel) 15" valuvelgedega versiooni Zoe E-Tech electric electric Life kohta.

Tegelik sõiduulatus sõltub mitmetest teguritest:

Renault Zoe E-Tech electric
Kiirus
Mida suurem kiirus, seda rohkem energiat kulub selle hoidmiseks.
Renault Zoe E-Tech electric
Sõidustiil
Sõiduulatuse suurendamiseks kasuta E-Tech tehnoloogiaid, nagu aeglustus või rekuperatiivpidurdus.
Renault Zoe E-Tech electric
Topograafia
Ülesmäge sõitmine suurendab energiakulu ja vähendab sõiduulatust. Langusel toimub energia taastootmine.
Renault Zoe E-Tech electric
Kliimaolud
Keskmiselt võimaldab aku E.V. 50 läbida suvel kuni 386 km ja talvel 250 km.

Lae oma Zoe E-Tech electric

Kodus
Kodus
Kasuta koduseks kiirlaadimiseks 7,4 kW võimsusega laadimispunkti Wallbox*. Ühendades tüüp 2 pistikuga kaabli autoga, kestab laadimine 0-st kuni 100%-ni umbes 9 tundi ja 25 minutit. 

* Laadimispesa Wallbox tuleb lasta paigaldada volitatud elektrikul.

Tööl
Tööl
Aina rohkem ettevõtteid paigaldavad oma töötajate jaoks elektriautode laadimispunkte. Lae oma Zoe E-Tech electric tööl olles!
Avalikus laadimisvõrgus
Avalikus laadimisvõrgus
Caméléon™ laadija abil saad kaubanduskeskustes, parkimisplatsidel või maanteedel 22 kW laadimispunktis 100% sõiduulatuse taastada vaid 3 tunniga.

Maanteel
Maanteel
Nädalavahetus? Ära kuluta oma aega! Kasuta kiirlaadimispunktides uut alalisvoolulaadijat. 30 minutiga suudab Zoe E-Tech electric taastada kuni 150 km sõiduulatuse, sõltuvalt eesootavatest teeoludest. On aeg üks kohv võtta!

Laadimise planeerimine ja juhtimine on lihtne

Renault EASY CONNECT võrguteenused ja Zoe E-Tech electric Combo CCS pistik, muudavad laadimise haldamise lihtsaks. 
Renault Zoe E-Tech electric
Juhi oma sõidukit distantsilt
Vaata oma teekonda Zoe E-Tech electric 9,3" multimeediaekraanil.
Renault Zoe E-Tech electric
Kasuta multifunktsionaalset laadimisrežiimi
Tänu radiaatorivõrel, Renault' logo taga asuvale Combo CCS pistikule, võid kasutada igat laadijat Euroopas.  
Renault Zoe E-Tech electric
Meiega on iga teekond lihtne
Vaata sõiduulatust, leia vabad laadimiskohad, määra marsruut ja naudi oma lemmikmuusikat. Kasuta Renault Easy Link süsteemi eeliseid, mis on peensusteni läbi mõeldud, et sinu reisimine lihtsamaks muuta.
Zoe E-Tech electric veoaku
Zoe E-Tech electric ostul omandad sa ka veoaku, mille garantii kehtib 8 aastat või 160 000 km (sõltuvalt, kumb enne täitub) ning mille garanteeritud laadimismaht on 66% algsest mahust.

Zoe E-Tech electric varustuses on interaktiivsed ja lihtsalt kasutatavad tehnoloogiad, mis annavad infot, kuidas sõiduulatust suurendada.

Pikenda oma aku eluiga

Ökonomeeter
10" näidikuteploki paremal küljel asuv ökonomeeter annab infot energia tarbimise või taastootmise kohta. Võimaldab energiakulu reaalajas kontrollida ning sõiduulatust suurendada.
Režiim ECO
Režiim ECO on funktsioon, mis optimeerib energiatarbimist, mõjutades teatud sõiduki seadmete (küte, konditsioneer, roolivõimendi jt) tööd ning seadistusi, mis on seotud sõiduki juhtimisega. 
Salongi eelsoojendus
Suurenda Zoe E-Tech electric sõiduulatust salongi eelsoojendades või -jahutades. Kui auto on laadimisvõrku ühendatud, saab Easy Link abil temperatuuri sõidu alustamise ajaks eelprogrammeerida või käivitada koheselt konditsioneerisüsteem sihttemperatuuriga 21° C
Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.
Tutvu teiste sarnaste mudelitega
Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid
Captur E-Tech full hybrid
Captur E-Tech full hybrid