hübriidmootorid

mootor

Renault Clio E-Tech full hybrid
MOOTOR E-TECH FULL HYBRID 145 hj
Ilma laadimisvajaduseta elektriauto: kuni 80% linnasõitudest elektrilises režiimis, ilma vajaduseta autot vooluvõrku ühendada. Oluliselt suurem sõidumugavus, koos kuni 40% väiksema kütusekulu ja madalama CO2 heitkogusega*.
SISEPÕLEMISMOOTOR
Bensiinimootor on saadaval 90 hj võimsusega versioonis. See on kohandatud optimaalseks kõigis töötingimustes ning aitab hoida kütusekulu kontrolli all. Ühendab endas säästlikkuse ja sõidunaudingu.
LPG-MOOTOR
Kahekütuseline bensiini- ja LPG-mootor on suurepärane alternatiiv CO2 heitkoguste vähendamiseks ja kütuse säästmiseks Euroopas reisides. Naudi selle mitmekülgsust ja kuni 1100 km sõiduulatust**.

* sõltuvalt aku laetuse tasemest ja juhi sõidustiilist - WLTP kombineeritud tsüklis, märts 2023
** sõltuvalt juhi sõidustiilist - WLTP kombineeritud tsüklis, märts 2023


E-Tech full hybrid

hübriididest parim
Kuni 80% linnasõitudest elektrilises režiimis ja kuni 40% kütusesäästu. Puudub vajadus kaablit vooluvõrku ühendada, sest akut laetakse automaatselt pidurdusel ja aeglustusel.
145 hj
mootor E-Tech full hybrid
80%
80% linnasõitudest elektrilises režiimis*
40%
kütusesäästu**
900 km
sõiduulatus***

*sõltuvalt aku laetuse tasemest ja juhi sõidustiilist / Renault sisemised andmed / 2022
**E-Tech full hybrid mootoril võrreldes sisepõlemismootoriga ja sõltuvalt juhi sõidustiilist, WLTP linnatsüklis, märts 2023
***sõltuvalt aku laetuse tasemest ja juhi sõidustiilist - WLTP kombineeritud tsüklis, märts 2023

tehnoloogia
Renault Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid ühendab endas kaks elektrimootorit ja sisepõlemismootori. Mitmerežiimne automaatkäigukast kasutab ära kõik täiselektrilise režiimi eelised ja lülitab sisse sisepõlemismootori, kui teeolud seda nõuavad.
peamised omadused
Renault Clio E-Tech full hybrid
E-Tech full hybrid mootor võimsusega 145 hj tagab dünaamilise, täiselektrilise stardi ja jõulise kiirenduse. Akut laetakse sõidu ajal tänu rekuperatiivpidurdusele, mis kasutab ära aeglustusel ja pidurdusel tekkiva energia.
väiksem kütusekulu
Renault Clio E-Tech full hybrid
Kuluta linnasõitudel kuni 40% vähem kütust ja naudi väiksemat kütusekulu, alates 4,1 l/100 km kombineeritud tsüklis (WLTP alusel, märts 2023, võib erineda sõltuvalt versioonist või lisavarustusest).
CO2 emissioon
Renault Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid eristub suurema efektiivsuse ja keskkonnasäästlikkusega ning ka madalama CO2 heitkogusega - kuni 93 g/km (WLTP alusel, märts 2023, võib erineda sõltuvalt versioonist või lisavarustusest).
crit'air klassifikatsioon
Renault Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid, sai Crit'air 1 märgistuse, tänu millele saab seda kasutada ka suurenenud õhusaaste korral. See on suureks eeliseks nii mõneski suurlinnas.

sisepõlemismootor

Renault Clio E-Tech full hybrid
bensiinimootor
Renault Clio mootorivalikus on bensiinimootorid, mis võimaldavad sul valida oma prioriteedist lähtuvalt kas säästlikkuse, optimaalsuse või jõudluse. Nende kõigi ühisteks eelisteks on tõhusus ja sõidunauding.
tehnoloogia
Uue Renault Clio TCe90 mootor on varustatud ajamiketiga, mis võimaldab kokku hoida hoolduskulusid.
peamised omadused
Võimalikult mitmekülgseks lahenduseks vali bensiinimootor TCe 90. See uusima põlvkonna mootor tagab optimaalse kütusesäästu nii asulates kui ka maanteel.

LPG

kompromissideta jõudlus
Väiksem CO2 heitkogus, kütuse saadavus kogu Euroopas ja säästlikkus. Seda kõike tegemata järeleandmisi sõidunaudingus ja suurendatud sõiduulatusega kuni 1100 km kahe kütusepaagiga (sõltuvalt juhi sõidustiilist, WLTP kombineeritud tsüklis, märts 2023).
tehnoloogia
Tänu uuele turbolaadimisega bensiinimootorile võimsusega 100 hj/170 Nm, pakub Renault Clio täiustatud kahekütuselist süsteemi, mis töötab nii bensiini kui ka LPG-gaasiga.
peamised omadused
6-käigulise manuaalkäigukastiga varustatud Renault Clio LPG-versioon tagab kiire reageeringu, mitmekülgsuse ja töökindluse: mootori käivitussüsteem valib ise kütuse, mida paagis on. See võimaldab sul nautida suuremat sõiduulatust - kuni 1100 km.