Clio E-Tech full hybrid

Clio E-Tech full hybrid
hind alates 23 990 €
Clio E-Tech full hybrid

LISAKS KÕIKIDELE CLIO EELISTELE VARUSTATUD KA HÜBRIIDMOOTORIGA

Clio - nüüd ka hübriid
Tänu innovaatilisele hübriidajamile, mis pidurdamisel, aeglustamisel ja sõidu ajal automaatselt akut laeb, kindlustab Clio E-Tech full hybrid erakordse sõidunaudingu ja säästu kütusekulult.
VAATA GALERIID

varustus

Tutvu kõigi Uue Clio eelistega

Ruumikas salong, suured interaktiivsed ekraanid, maksimaalne ohutus ja kaasaegsed juhiabisüsteemid.
Aktiivne hädapidurdusassistent
Clio on su kaitseingel, mis jälgib pidevalt liiklusvoogu ja teel toimuvat. Ootamatult teele ilmuva jalakäija korral annab auto juhile sellest hoiatusega märku ning vajadusel käivitab ka hädapidurdussüsteemi.
Süsteem EASY LINK
Tänu uuele juhtimissüsteemile EASY LINK on su kasutuses isikupärastatav, intuitiivselt käsitletav ja lihtsalt seadistatav kuni 9,3" kõrge resolutsiooniga ekraaniga multimeediasüsteem.
Google' aadressiotsing
Plaanid külastada Berliini või soovid leida head Itaalia restorani? Leia õige sihtpunkt koos detailse Google' infoga rohkem kui 100 miljoni huvipunkti (POI) hulgast.

mootorid

Clio E-Tech full hybrid - hübriidi uus standard

Renault Clio E-Tech full hybrid
Kuni 80% linnasõitudest elektrirežiimis.
Koge enneolematut elektriauto sõiduelamust. hübriidajamiga Clio E-Tech ühendab elektri- ja sisepõlemismootorid erakordselt tõhusa Multi-mode automaatkäigukastiga. Tulemus - käivitus ainult elektrirežiimis, 80% linnasõitudest elektrirežiimis ning nauding elektriauto vaikusest.
Renault Clio E-Tech full hybrid
Kokkuhoid linnas ja maanteel
Hübriidrežiimile ümber lülitades on kütusesäästlikkus ilmne nii linnas kui ka kaugemal, kus kütusekulu sisepõlemismootoriga võrreldes väheneb kuni 40%. Clio E-Tech kindlustab erakordselt lõõgastava teekonna - suur sõiduulatus ilma täiendava laadimiseta ning Clio mugavus ja praktilisus.
Renault Clio E-Tech full hybrid
Uus sõidukogemus
Clio E-Tech-i 140-hj hübriidmootor tagab naudingu dünaamilisest kiirendusest ja ohutuse. Elektrimootori erakordne reageerimiskiirus koos Multi-mode automaatkäigukastiga kindlustavad kiire stardi ja sujuva käiguvahetuse. Muuda oma sõidukogemus isikupäraseks erinevate MULTI-SENSE sõidurežiimide abil.
Soovid Uue Clio E-Tech full hybrid kohta rohkem teada saada?
Tutvu teiste sarnaste mudelitega
Clio
Clio
Captur E-Tech full hybrid
Captur E-Tech full hybrid
Zoe E-Tech electric
Zoe E-Tech electric