Renault CLIO

Kõrgeim turvalisuse tase kõigile

Viis EURO NCAP tärni CLIOLE


Renault CLIO pälvis EURO NCAP ohutustestides kõrgeima võimaliku hinnangu - 5 tärni.
Renault Grupi enimmüüdud mudelit hinnati uue ja rangema protokolli alusel, mis kehtib alates aastast 2018. Auto saavutas maksimaalse hinde  ning kõrgeimad tulemused kõigi hetkel tootmise olevate mudelite hulgas. 

Üks turvalisemaid autosid

Kultusliku CLIO viies põlvkond
Juba praegu võib öelda, et see on üks turvalisemaid linnaautosid, mida EURO NCAP eales testinud on. See on 22. Renault Grupi auto, mis on pälvinud maksimaalsed 5 tärni. Sellise suurepärase tulemuse saavutamine sai võimalikuks tänu kõrgel tasemel passiivsele turvalisusele ja kõige suuremale juhiabisüsteemide valikule omas klassis. 

Optimaalne kerekonstruktsioon

CLIO on loodud Alliansi uuele moodulplatvormile CMF-B
Selle optimaalne kerekonstruktsioon, muudetud istmekonstruktsioon ning pürotehniliste eelpingutite ja pingepiirajatega turvavööd, kaitsevad reisijat sõltumata tema kehaasendist või asukohast. Renault on Fix4sure tehnoloogia saadik, mis hoiab sõitjate keha kindlalt paigal ning välistab võimaliku turvavöö alt välja libisemise. CLIO ruumikas salong ning Isofix ja I-size süsteemid muudavad lihtsaks iga turul pakutava lapsetooli mudeli paigalduse nii esi- kui tagaistmele. Tähelepanuta ei jäänud ka tagaistujate peapiirkonna kaitse külgkokkupõrke korral.
Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

Uus CLIO E-TECH Hybrid

Similar models

Uus CAPTUR

Similar models

ZOE