Clio E-Tech Hybrid

Lisaks kõikidele Clio eelistele varustatud ka hübriidmootoriga

Clio - nüüd ka hübriid
Tänu innovaatilisele hübriidajamile, mis pidurdamisel, aeglustamisel ja sõidu ajal automaatselt akut laeb, kindlustab Clio E-Tech Hybrid erakordse sõidunaudingu ja säästu kütusekulult.

VAATA GALERIID


varustus

Tutvu kõigi Uue Clio eelistega

Ruumikas salong, suured interaktiivsed ekraanid, maksimaalne ohutus ja kaasaegsed juhiabisüsteemid.

Aktiivne hädapidurdusassistent

Clio on su kaitseingel, mis jälgib pidevalt liiklusvoogu ja teel toimuvat. Ootamatult teele ilmuva jalakäija korral annab auto juhile sellest hoiatusega märku ning vajadusel käivitab ka hädapidurdussüsteemi.

Süsteem EASY LINK

Tänu uuele juhtimissüsteemile EASY LINK on su kasutuses isikupärastatav, intuitiivselt käsitletav ja lihtsalt seadistatav kuni 9,3" kõrge resolutsiooniga ekraaniga multimeediasüsteem.

Google' aadressiotsing

Plaanid külastada Berliini või soovid leida head Itaalia restorani? Leia õige sihtpunkt koos detailse Google' infoga rohkem kui 100 miljoni huvipunkti (POI) hulgast.

mootorid

Clio E-Tech Hybrid - hübriidi uus standard

Renault Clio E-Tech

Kuni 80% linnasõitudest elektrirežiimis.

Koge enneolematut elektriauto sõiduelamust. hübriidajamiga Clio E-Tech ühendab elektri- ja sisepõlemismootorid erakordselt tõhusa Multi-mode automaatkäigukastiga. Tulemus - käivitus ainult elektrirežiimis, 80% linnasõitudest elektrirežiimis ning nauding elektriauto vaikusest.
Renault Clio E-Tech

Kokkuhoid linnas ja maanteel

Hübriidrežiimile ümber lülitades on kütusesäästlikkus ilmne nii linnas kui ka kaugemal, kus kütusekulu sisepõlemismootoriga võrreldes väheneb kuni 40%. Clio E-Tech kindlustab erakordselt lõõgastava teekonna - suur sõiduulatus ilma täiendava laadimiseta ning Clio mugavus ja praktilisus.
Renault Clio E-Tech

Uus sõidukogemus

Clio E-Tech-i 140-hj hübriidmootor tagab naudingu dünaamilisest kiirendusest ja ohutuse. Elektrimootori erakordne reageerimiskiirus koos Multi-mode automaatkäigukastiga kindlustavad kiire stardi ja sujuva käiguvahetuse. Muuda oma sõidukogemus isikupäraseks erinevate MULTI-SENSE sõidurežiimide abil.

Renault E-Tech Drive elektromobiilsuse testide tulemused

Vaata kui säästlikud ja keskkonnasõbralikud on Renault' hübriidid ja pistikhübriidid!

Soovid Uue Clio E-Tech hübriidi kohta rohkem teada saada?

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

Clio

Similar models

Captur E-Tech Plug-in Hybrid

Similar models

Zoe E-Tech electric