Clio

elust inspireeritud

Renault CLIO

disain

Elegantne väikeauto

Dünaamiline profiil, sensuaalsed kerejooned, kontuursed küljedetailid ning uue kujuga täisleed-esituled. Clio kütkestab oma stiiliga juba esimesest silmapilgust.

GALERII


varustus

Et lihtsustada igapäevaseid sõite

Sulle meeldib seda juhtida
Renault Clio

Püsi alati maailmaga ühenduses

Oma kategooria suurim puuteekraan koos võrgunavigatsiooni ja Google Places asukohaotsinguga… Renault CONNECTI abil on ClioS ligipääs võrguteenustele eriti lihtne.
Renault Clio

Kaasaegsed juhiabi-, parkimisabi- ja ohutussüsteemid

Nii linnas kui maanteel hoolitseb see legendaarne auto, tänu jalakäijate ja jalgratturite tuvastusfunktsiooniga automaatsele hädapidurdussüsteemile, alati sinu turvalisuse eest. Renault Clio on varustatud ka kõige uuemate Renault EASY DRIVE tehnoloogiatega, nagu 360° kaamera või iseparkimissüsteem Easy Park Assist.

versioon

Clio R.S. Line

Erakordne omanäolisus Renault Spordilt

Sportliku silueti, High-Tech kokpiti, uuenduslike tehnoloogiate ja dünaamilise juhitavuse abil demonstreerib Clio R.S. Line oma unikaalset sportlikku iseloomu ning on iga päev valmis uuteks sportlikeks saavutusteks.

versioonid

Vali endale sobivaim Clio versioon

Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

Uus Clio E-Tech Hybrid

Similar models

Captur

Similar models

Zoe E-Tech electric