CLIO

elust inspireeritud
Renault CLIO
hind alates 17 190 €
disain
Elegantne väikeauto
Dünaamiline profiil, sensuaalsed kerejooned, kontuursed küljedetailid ning uue kujuga täisleed-esituled. Clio kütkestab oma stiiliga juba esimesest silmapilgust.
galerii

varustus

et lihtsustada igapäevaseid sõite

Sulle meeldib seda juhtida
Renault Clio
Püsi alati maailmaga ühenduses
Oma kategooria suurim puuteekraan koos võrgunavigatsiooni ja Google Places asukohaotsinguga… Renault ConnectI abil on ClioS ligipääs võrguteenustele eriti lihtne.
Renault Clio
Kaasaegsed juhiabi-, parkimisabi- ja ohutussüsteemid
Nii linnas kui maanteel hoolitseb see legendaarne auto, tänu jalakäijate ja jalgratturite tuvastusfunktsiooniga automaatsele ädapidurdussüsteemile, alati sinu turvalisuse eest. Renault Clio on varustatud ka kõige uuemate Renault EASY DRIVE tehnoloogiatega, nagu 360° kaamera või iseparkimissüsteem Easy Park Assist.

versioon

Clio R.S. Line

Erakordne omanäolisus Renault Spordilt
Sportliku silueti, High-Tech kokpiti, uuenduslike tehnoloogiate ja dünaamilise juhitavuse abil demonstreerib Clio R.S. Line oma unikaalset sportlikku iseloomu ning on iga päev valmis uuteks sportlikeks saavutusteks.

Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.
tutvu teiste sarnaste mudelitega
Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid
Captur
Captur
Zoe E-Tech electric
Zoe E-Tech electric