Renault Clio

multimeedia

Renault Connect

Clio - nutikas auto sinu teenistuses

EASY LINK 9,3" ekraaniga multimeediasüsteem EASY LINK
Tõeliselt intelligentne pardakompuuter koos intuitiivse multimeediasüsteemiga EASY LINK, võimaldavad kõiki sõiduki funktsioone võimalikult lihtsalt hallata. Navigatsioon, turvalised Bluetooth kõned, lemmikraadiojaamade kuulamine ning sinu nutitelefoni rakenduste kasutamine (Waze, Google Maps, Spotify jt). Tänu Android Auto™ ja Apple CarPlay™ ühilduvusele saad kõik selle oma auto ekraanile kuvada. Lisaks muudavad häälkäsklused tee jälgimise eriti lihtsaks ning sõitmise ohutumaks.
Intelligentne navigatsioon
Integreeritud Google' aadressiotsing muudab sihtkoha otsingu tunduvalt täpsemaks ja asjakohasemaks. Sõidu ajal aitab iga kahe minuti tagant uuenev TomTom reaalaja liiklusinfo sul täpselt saabumisaega ennustada ning optimaalset teekonda valida.
Automaatsed uuendused
Kasuta alati kõige uuemat teavet! "Over the air" automaatne uuenduste tehnoloogia laeb kõik kaardiuuendused regulaarselt alla ja installeerib need automaatselt.
Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.
tutvu teiste sarnaste mudelitega
Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid
Captur
Captur
Zoe E-Tech electric
Zoe E-Tech electric