Renault Kadjar


Varustus


Mugavus

Sõida mugavalt seiklustele vastu
See 5-kohaline maastur kütkestab sind oma sõidumugavuse ning kõrge ja mugava isteasendiga rooli taga.
Renault Kadjar
Reguleeritavad istmed ja käetugi
Reguleeri istmepadja pikkus endale sobivaks, et tagada turvaline ja mugav sõit. Esiistmete vahel asuv käetugi on pikisuunas reguleeritav ning peidab enda all mahukat panipaika.
Renault Kadjar
Multifunktsionaalne rool
Häälkäsklused, kiirusepiiraja ja püsikiirusehoidik, telefon, pardakompuuter… Kõigi nende funktsioonide juhtimiseks piisab nupuvajutusest sinu maasturi roolil.
Renault Kadjar
Soojendusega esiistmed
Kahe erineva tihedusega vahuga täidetud soojendusega istmed garanteerivad stabiilsuse ja soojusmugavuse ka talvisel perioodil.
Varustus

…kasuta praktilist interjööri koos meeleoluvalgustusega…

Avar salong, läbimõeldud ümberpaigutusvõimalused ja ruumikad panipaigad… Me mõtlesime kõigele, et elu lihtsamaks muuta.

Renault Kadjar
Mahukas pakiruum
Vea vaevata kõike, mis vaja.
Renault Kadjar
Kokkuklapitavad tagaistmed
Kokkuklapitud tagaistmete seljatoed võimaldavad muretult transportida kuni 2,5 m pikkuseid esemeid.
Renault Kadjar
Klaasist panoraamkatus
1,4 m2 pidalaga klaaskatus võimaldab sul nautida ümbritsevat keskkonda ja täita salong valgusega.
Renault Kadjar
Panipaigad ja 12V pistik
Võid ühendada oma multimeediaseadmed USB-liideste, audiopistiku või 12V pistiku abil ning kasutada kõikjal salongis läbimõeldud panipaiku, mille kogumaht ulatub 31 liitrini.
Tehnoloogiad ja Renault CONNECT

…tunne oma teed teistmoodi…

Pole midagi lihtsamat kui juhiabisüsteemide abil kiiruse reguleerimine, parkimine või kaugtulede automaatne lülitus.

Renault Kadjar
Iseparkimissüsteem Easy Park Assist
Teeservaga paralleelne parkimine pole kunagi nii lihtne olnud! Süsteem mõõdab üle vaba ruumi ning sooritab ise parkimismanöövri. Lase süsteemil roolimine üle võtta ja pargi muretult. Tänu tagurduskaamerale ning eesmistele, tagumistele ja külgmistele parkimisanduritele hoiatab Renault Kadjar sind kõikidest lähenevatest takistustest ning tagab ohutuse 360° raadiuses.
Renault Kadjar
Sõidukiiruse hoiatussüsteem ja liiklusmärkide tuvastussüsteem
Süsteem võimaldab reguleerida sõiduki liikumiskiirust vastavalt kiirusepiirangutele, mida kaamera antud teelõigul on tuvastanud. Kiirusepiirangu ületamisel süttib näidikutepaneelil visuaalne hoiatus.
Renault Kadjar
Automaatne kaug- ja lähitulede vahetus (AHL)
Veelgi parema nähtavuse tagamiseks on KadjarI varustuses kurvitulede funktsiooniga udutuled, täis-LED tuled Pure Vision ning automaatne kaug- ja lähitulede vahetus (AHL)
Rohkem infot

Meie Renault CONNECT võrguteenused pakuvad erinevaid lahendusi, mis aitavad sul aega kokku hoida. Helistamine, oma lemmikmuusika kuulamine, häälvalimine, küsimuste esitamine... ja palju muud!

Renault Kadjar
R-LINK 2
Intuitiivselt arusaadav, ergonoomiline ja mahukas 7" ekraan tagab ideaalse kasutusmugavuse. Graafiline kasutajaliides sarnaneb tahvelarvutile - rakenduste ikoone saab liigutada lohistades ja lahti lastes ning lugeda kerides ja suumides.
Renault Kadjar
Android Auto™ ja Apple Carplay™ R-LINK 2-s
Android Auto™ ja Apple Carplay™ abil on marsruudi koostamine, tekstisõnumite dikteerimine ja kuulamine, helistamine ning telefonist muusika kuulamine lihtsamad kui kunagi varem!
Ohutus

…asjakohane tugi iga päev.

Renault Kadjar on varustatud efektiivsete juhiabisüsteemidega, mis kindlustavad veelgi ohutuma ja sujuvama sõidu.

Renault Kadjar
Pimeala jälgimissüsteem
Süsteem avastab juhi nägemisvälja pimealas paiknevad sõidukid ning annab neist küljepeeglitel asuvate indikaatorite abil juhile märku.
Renault Kadjar
Sõiduraja kontrollsüsteem (LDW)
Sõidukiirusel üle 70 km/h hoiatatakse juhti igast tahtmatust pideva või katkendliku joone ületamisest (ilma suunatuld näitamata). See funktsioon suurendab ohutuse taset ning hoiatab juhti võimaliku teelt väljasõidu eest.
Renault Kadjar
Aktiivne hädapidurdussüsteem (AEBS)
Süsteem hoiatab juhti kokkupõrkeohust eessõitva sõidukiga. Kui juht ei reageeri või reageerib liiga aeglaselt, võimendab süsteem pidurdamist, et kokkupõrget vältida.
Renault Kadjar
Passiivne ja aktiivne turvalisus
Meie ohutuseksperdid on kõige peale mõelnud - 6 turvapatja, kokkupõrke tagajärgi leevendavad peatoed, pinguti ja pingepiirajaga turvavööd. Laste turvalisuse tagamiseks on KadjarIS kahel istekohal Isofix kinnitused.
Tutvu teiste sarnaste mudelitega
Similar models
Koleos
Similar models
Captur