Kadjar

rafineeritud stiiliga maastur
Renault KADJAR
hind alates 21 860 €


disain

Põgene argipäevast stiilitundega…Avalda jõuliselt muljet
KadjarI eristab täielikult uuenenud sisekujundus, kõrge viimistluskvaliteet ja erakordne mugavus.

LED esi- ja tagatuled, haiuimekujuline antenn, uuenenud esivõre, massiivsed kaitserauad ja 19" valuveljed püüavad pilke.

Salongis lisavad kõrge kvaliteediga materjalid ja viimistluselemendid maasturile rafineeritust. KadjarI varustuses on suure, 7" puuteekraaniga ergonoomiline keskkonsool.

rooli taga

…vahest üks sõit kõvakattega teedest eemal…


Iga päev võib kujuneda unustamatuks teekonnaks.
Uued mootorid, integreeritud veoskeemid ja kütkestav disain… Kadjar pakub ideaalset tasakaalu jõudluse, efektiivsuse ja igapäevase kasutusmugavuse vahel.

Tänu kõrgemale kliirensile ja kolmele sõidurežiimile - 4x4, 4x2 ja 4x2 koos Extended Grip süsteemiga, on Renault Kadjar valmis sinuga reisideks uute horisontide poole.
Eco režiimis väheneb su maasturi kütusekulu.

varustus

…ära unusta mugavust...Naudi teekonda!
Reguleeritava kõrguse ja istmepadja pikkusega istmed, USB-liidesed, ees ja taga paiknevate ventilatsiooniavadega konditsioneer, kokkuklapitavad tagumised istmed ning praktilised panipaigad…

Tänu läbimõeldud ja mugavusele orienteeritud salongi disainile kohaneb Kadjar sinu elustiiliga.

KadjarI varustuses on ka kõige uuem tehnoloogia: Bose® Sound System, iseparkimissüsteem Easy Park Assist ning multimeediasüsteem R-LINK 2. Ära unusta ka Renault CONNECT teenuseid, millega oma telefoni autoga ühendada saad... ning elu muutub veelgi lihtsamaks.

ohutus ja turvalisus

…kõik on sinu kontrolli all.


Sõida turvaliselt
Kadjar on varustatud kõige kaasaegsemate ohutussüsteemidega, nagu näiteks aktiivne hädapidurdusassistent (AEBS), mis sind kokkupõrkeohu korral hoiatab.

Passiivse turvalisuse osas tagab see maastur kõigile reisijatele ja jalakäijatele maksimaalse ohutuse.

Anduritest ja kaameratest kogutava info põhjal abistab Kadjar sind kõigis olukordades - olgu selleks pikk maanteesõit või ettevaatlikud parkimismanöövrid.

Varustus

Tutvu teiste sarnaste mudelitega
Similar models
Koleos
Similar models
Captur