Renault Kangoo E-Tech electric

Sõiduulatus ja laadimine

Aku Z.E. 33

Aku Z.E. 33 võimaldab Renault Kangoo E-Tech electric-ga tegelikes kasutustingimustes sõita ilma vahelaadimiseta 200 km.

Su tegelik sõiduulatus sõltub paljudest faktoritest:
Renault - Kangoo E-Tech electric

Sõidukiirus

Mida suurem on liikumiskiirus, seda rohkem energiat selle hoidmiseks kulub.
Renault Kangoo E-Tech electric

Sõidustiil

Sõiduulatuse pikendamiseks kasuta Z.E. tehnoloogiat, nagu energia taastootmine pidurdusel.
Renault Kangoo E-Tech electric

Veetav kaup

Auto koormatus mõjutab sõiduulatust. Seda arvestades on Renault Kangoo E-Tech electric ideaalne vahend viimase versta vedudeks.
Renault Kangoo E-Tech electric

Ilmastikuolud

Z.E. aku keskmine sõiduulatus on umbes 300 km suvel ja 200 km talvel.

Lae akut lihtsalt

Lae oma Renault Kangoo E-Tech electric-d töökoha parklas, avalikus laadimispunktis või kodus tavalisest pistikust.

LAADIMISPISTIKU LUUK

LAADIMISPISTIKU LUUK

Oma Kangoo E-Tech electric laadimiseks ava esivõrel logo all asuv luuk. Aku on hommikuks täis laetud ja auto valmis taas teele asuma. Tänu Wallboxile ja uuele 7 kW laadimisseadmele, saavutatakse 200 km sõiduulatus vaid 6 tunniga.

FLEXI CHARGER

FLEXI CHARGER

Lae oma Kangoo E-Tech electric täis 7-10 tunniga, kasutades võimsamate laadimispunktide jaoks mõeldud kaablit. Samuti võid laadida oma autot Green'up™ pistikust. Su läheduses pole ühtegi laadimispunkti? Ühenda auto lihtsalt 220 V vooluvõrku. Nii saad taastada 25 km sõiduulatuse 3 tunniga ning aku täis laadida 10-12 tunniga.  

WALLBOX

WALLBOX

Wallbox laadijaga saad oma Renault Kangoo E-Tech electric täis laadida 6-9 tunniga (sõltuvalt laadimisvõimsusest). 7 kW võimsusega ühefaasiline laadija Wallbox võimaldab su autot maksimaalselt kiiresti laadida. Aku täislaadimiseks kulub 6 tundi.  

LAADIJA GREEN'UP ACCESS

LAADIJA GREEN'UP ACCESS

Täiendava laadimiskaabli abil saad oma Renault Kangoo E-Tech electric Green'up™ Access pistikus täis laadida 12 tunniga.

AVALIKUD LAADIMISPUNKTID

AVALIKUD LAADIMISPUNKTID

Teel olles kasuta avalikke laadimispunkte.
Avalikes laadimispunktides spetsiaalsetes parkimiskohtades või kaubanduskeskuste juures saad oma Kangoo E-Tech electric täis laadida 6 tunniga (sõltuvalt laadimispunkti võimsusest). Tunniajase laadimisega võid suurendada sõiduulatust kuni 35 km.


Sõiduulatust suurendavad tehnoloogiad


1) Energia taastootmine pidurdusel: akut laetakse kui tõsta jalg gaasipedaalilt või vajutada piduripedaali. 
2) Soojuspump: kliimaseadmega ühendatud soojuspump võib salongi kütta ning ka jahutada. Soojuspump töötab nagu tagurpidi konditsioneer ning aitab elektriauto energiavaru säästa. 
3) Energiasäästlikud rehvid: tänu väiksemale veeretakistusele aitavad need kokku hoida energiat, ilma et väheneks haarduvus või pidurdusefektiivsus. 
4) Ökonoomsusnäidik: paikneb näidikuteplokis ning annab juhile infot, kas auto kulutab või taastoodab energiat. 
5Eco režiim: aktiveerides väheneb mootori võimsus ja pikeneb sõiduulatus. 
6) Auto eelsoojendus /-jahutus: programmeerige salongi küte või konditsioneer tööle aku laadimise ajale vahetult enne sõitu. Nii võetakse vajaminev energia vooluvõrgust, mitte akust. 
7) Uus 7 kW laadija: tunniajase laadimisega 32 A / 7,4 kW pistikust võid suurendada auto sõiduulatust kuni 35 km (soojal ajal). 


Detailsem info Renault Kangoo E-Tech electric kohta

Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.