MEGANE E-TECH 100% ELECTRIC

neile, kes armastavad reisida
 Megane‑E-Tech electric
hind alates 43 990 €

võimsus 160 kW
või 220 HJ
kiirendus 7,4 s
0-100 km/h
kuni 480 km
sõiduulatus (WLTP)

selged muljed

kütkestav disain
Kompaktne luukpära siluett, linnamaasturi omadused, väljendusrikas tagaosa ja sportlikult kaldus katusejoon tagavad isikupärase stiili. Aerodünaamiline kerekuju tugevdab väljapeetud välimust ja kindlustab kirgliku sõidukogemuse. Omanäolist disaini rõhutavad 20" valuveljed, leed-esituled, 3D-efektiga leed-tagatuled ja ka kuldset Warm Titanium värvi kroomitud kujunduselemendid.
ERGONOOMIKA JA MAHUTAVUS
Täiselektrilise Megane E-Tech electric uus platvorm CMF-EV võimaldab kasutada täiesti siledat põrandat. 209-mm põlveruum tagaistmetel reisijatele, 33 liitrit panipaiku ja laiendatud salongi konstruktsioon koos uue üliõhukese openR juhtpaneeliga, pakuvad reisijatele veelgi rohkem ruumi.
SÕIDUKOGEMUS
Võta mugavalt istet salongis, mis on loodud kõige viimaseid trende järgides, ning mille iga element on loodud muutma su sõitu unustamatuks. Reguleeritava käetoega mugavad istmed ja suur 774 cm2 L-kujuline openR ekraan tagavad maksimaalse mugavuse.
ÜMBERPAIGUTUSVÕIMALUSED JA PANIPAIGAD
Puutetundliku ekraani all asuv induktsioonlaadija, 2 USB-C liidest taga, kohandatav keskkonsool, 33 liitrit panipaiku ning 440-liitrine pakiruum. electric Megane E-Tech electric tõstab praktilisuse uuele tasemele.

puhas tehnoloogia

Google: online-sõidukogemus
Google'i openR link süsteemi abil saad seadistada kuni 5 kasutajakontot, mis võimaldavad kasutada su lemmikrakendusi ja Google'i funktsioone ilma nutitelefoni ühendamata.
Harman Kardoni premium-klassi heli
Uue Harman Kardon helisüsteemi koguvõimsuseks on 410 W. Selle 2 tviiterit armatuurlaual, 2 bassikõlarit esiuste paneelides, 2 tviiterit ja 2 bassikõlarit tagauste paneelides ning 1 bassiboks pakiruumis tagavad erakordse muusikaelamuse kõigile reisijatele. Quantum Logic Surround™ tehnoloogia ja 5 akustikarežiimi muudavad muusikakuulamise eriliselt nauditavaks.
maksimaalne turvalisus
26 juhiabisüsteemi, turvalisus ja hea juhitavus muudavad sõidu sujuvaks.
Megane‑E-Tech electric
juhiabisüsteemid
Sõitmise täiselektrilise Megane E-Tech electric teevad nauditavaks 8 intuitiivset ja töökindlat juhtimist toetavat tehnoloogiat.
Новый Megane‑E-Tech electric
ohutussüsteemid
Intelligentsed ohutussüsteemid jälgivad teeolusid ja hoiatavad sind ettenägematute liiklusolukordade eest.
Megane‑E-Tech electric
parkimisabisüsteemid
Pole vaja muretseda paralleelse parkimise pärast, sest parkimisabisüsteemid muudavad manööverdamise imelihtsaks.

puhas elekter

100% INNOVATSIOON
Uus CMF-EV platvorm on varustatud üliõhukese 60 kWh aku ja 160 kW elektrimootoriga. Optimaalne kaalujaotus, pikk teljevahe, täiesti sile põrand ja madal raskuskese parandavad manööverdusvõimet ja suurendavad ruumikust salongis.
SUUR SÕIDUULATUS
Elektriline Megane E-Tech electric on kõige kergem auto omas segmendis (1 637 kg). Auto pardasüsteem kontrollib optimaalse energiakulu tagamiseks automaatselt aku ja mootori temperatuuri. Sul on alati kasutada maksimaalne võimsus ja võimalikult suur sõiduulatus.
TÄIUSTATUD AERODÜNAAMIKA
Sõiduulatuse suurendamisele on kaasa aidanud ka innovaatilised aerodünaamilised lahendused. Auto kõrgus, rehvide laius, katuse kuju, aerodünaamilise kujuga kaitserauad, õhuvõtuavad ja väljatõmmatavad ukselingid aitavad kõik kaasa jõudluse suurendamisele.
aastatepikkuse kogemuse tulemus
Tänu Renault' uurimis- ja arendustegevusele ning kuni 480 km sõiduulatusele (300 km 40 kW võimsusega akuga) saab täiselektrilisest Megabe E-Tech su kaaslane igal reisil.
laadimislahendused
laadimislahendused
Sul on kasutada lai valik auto laadimisvõimalusi nii kodus, tööl kui teel olles. Täiselektrilise Megane E-Tech electric baasvarustuses on 3-faasiline tüüp 2 kaabel, mida saab kasutada laadimiseks wallboxist või avalikust laadimispunktist. Iga Megane E-Tech electric on varustatud ka võimalusega laadida vahelduvvooluga kuni 22 kW või alalisvooluga võimsusega 85 või 130 kW.
online-teenused
püsi alati oma autoga ühenduses
Muuda oma igapäevaelu lihtsamaks rakendusega My Renault, mis võimaldab autot nutitelefoni abil distantsilt juhtida: jälgi oma sõiduulatust, läheduses olevaid laadimisjaamu, programmeeri laadimist, planeeri teekonda ja palju muud.

vaata lähemalt
Tutvu lähemalt lisavarustuse valikuga, mis on spetsiaalselt loodud sinu tulevase täiselektrilise Megane E-Tech electric jaoks.
Megane‑E-Tech electric
lisavarustus
alates transportimisest ja laadimisest kuni isikupärastamisvõimalusteni.
tutvu lähemalt