Megane GrandCoupé

eeliseid pakkuv tehnoloogia
Renault MEGANE GrandCoupé
hind alates 22 790 €
disain Veetlev ja stiilipuhas GrandCoupé
Atleetlik siluett, kroomitud radiaatorivõrega uuenenud esiosa, C-kujuline tuledejoon, 16", 17" või 18" veljed ning elegantne ja tehnoloogiline interjöör… Megane GrandCoupé'l on su südame võitmiseks kõik olemas.
VAATA GALERIID

varustus

Uuenduslikud tehnoloogiad

Renault Megane GrandCoupé
Multimeediasüsteem EASY LINK
Oled valmis unustamatuks kogemuseks tipptehnoloogilise autoga? Tänu Android Auto™ ja Apple CarPlay™ ühilduvusega multimeediasüsteemile EASY LINK on su Megane GrandCoupé's tagatud kiire ligipääs kõigile veebirakendustele läbi keskkonsoolil asuva 9,3" ekraani.
Renault Megane GrandCoupé
MULTI-SENSE
Mootori hääl ja reageering, rooli tundlikkus, juhiekraani seaded, 8 meeleoluvalgustuse tooni ja 4 sõidurežiimi (MySense, Eco, Comfort ja Sport)… Kõik vajalik selleks, et auto seadistus vastaks sinu soovidele ja meeleolule.
Renault Megane GrandCoupé
Kasuta Renault EASY DRIVE juhiabisüsteeme
Aktiivne püsikiirusehoidik Stop & Go, iseparkimissüsteem Easy Park Assist, sõiduraja kontrollsüsteem, jalakäijate tuvastusfunktsiooniga aktiivne hädapidurdussüsteem AEBS, juhi väsimuse tuvastussüsteem, Head-Up ekraan ja Renault' vabakäe-võtmekaart… Tänu uutele tehnoloogiatele suurendavad meie juhiabisüsteemid ohutust ja lihtsustavad juhtimist.

Tutvu lähemalt Megane GrandCoupé'ga
Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.
Tutvu teiste sarnaste mudelitega
Megane
Megane
Megane Grandtour
Megane Grandtour