Megane Grandtour E-Tech Plug-in hybrid

Megane Grandtour E-Tech Plug-in Hybrid
Renault Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid

ELEGANTNE JA MITMEKÜLGNE UNIVERSAAL, NÜÜD KA LAADIMISVÕIMALUSEGA HÜBRIIDINA.

Megane Grandtour on nüüd saadaval ka hübriidina!
E-Tech plug-in hybrid hübriidmootoriga varustatud Megane Grandtour seob kaks maailma üheks ainulaadseks sõidukogemuseks. Kasuta töönädala sees igapäevase laadimisega täiselektrilist režiimi ning nädalavahetusel lülita ümber hübriidrežiimile, et sõiduulatuse pärast mitte muretseda. Elektriauto eelised, hübriidauto mitmekülgsus!
VAATA GALERIID

varustus

Megane Grandtouri tugevad küljed, lisaks hübriidajamile

Väljendusrikkad vormid, mugav salong ja kohandatav pakiruum… Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid ühendab Megane'i parimad omadused hübriidi eelistega.
MULTI-SENSE
Salongi valgustusest kuni moorihääleni. Vali üks kolmest sõidurežiimist - Pure, MySense või Sport. Isikupärasta oma universaali õhustikku vastavalt oma eelistustele. Režiimis Pure võid sõta täiselektriliselt kuni 135 km/h. Vali sõidurežiimiks MySense või Sport või kasuta lihtsalt funktsiooni E-SAVE, mis väldib aku täitumuse langemist alla 40% mahust.
Kõrgtehnoloogiline kokpit
Kuva laadimispunktide asukohad kaardil ja programmeeri aku laadimine 9,3" EASY LINK puuteekraanil. 10,2" isikupärastatavalt näidikutepaneelilt saad aga jälgida aku laadimist, kasutada innovaatilisi juhiabisüsteeme ning jälgida navigeerimisinfot.

mootorid

Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid - laadimisvõimalusega hübriid.

Tänu meie pikale autospordi ajaloole ja Renault E-Tech elektriautode arendamise kogemusele, suudavad meie insenerid pakkuda hübriidautosid, mis vastavad sinu vajadustele.
Renault Megane Grandtour E-Tech
Mitmekülgne universaal
Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid'i electric sõiduulatus linnas on kuni 65 km(1), nii, et sa ei pea igapäevastel sõitudel enam kütusekulu pärast üldse muretsema. Aeg puhkuseks? Naudi vabadust, mille tagab võimalus hübriid- ja täiselektrilise režiimi vahel ise valida (sõiduulatus täiselektrilises režiimis kuni 50 km kombineeritud tsüklis).
Renault Megane Grandtour E-Tech
Erakordne sõidukogemus
Sujuv ja vaikne sõit, suurepärane reageering ja dünaamiline kiirendus kohaltvõtul… Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid'is on ühendatud uuenduslik mitmerežiimne käigukast uue põlvkonna 160 hj 1,6-liitrise mootoriga, mis kindlustab erakordse sõidunaudingu.
Renault Megane Grandtour E-Tech
Optimaalne kütusekulu
Tänu laadimisvõimalusega hübriidmootorile E-Tech hakkab auto liikuma alati täiselektrilises režiimis, mis vähendab kütusekulu ja CO2 heitmeid nii lühematel kui ka pikematel sõitudel (kuni 70%(2)). Et veelgi rohkem energiat taastoota, vali käigukastil B-sõidurežiim.
WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): uus protokoll võimaldab määrata andmeid täpsemalt, nii, et need vastavad oluliselt paremini igapäevases kasutuses saadavatele andmetele kui NEDC protokolli tulemused. 
(1) WLTP linnatsüklis (ootab lõplikku kinnitust)    
(2) WLTP kombineeritud tsüklis (ootab lõplikku kinnitust)
Tutvu Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid'iga lähemalt
Tutvu teiste sarnaste mudelitega
Megane
Megane
Megane GrandCoupé
Megane GrandCoupé