Megane GrandCoupé

Mootorid

Mootorid ja nende andmed

Diisel

DIISEL
KütuseliikKäigukasti tüüp
Blue dCi 115 EDC diisel EDC-automaatkäigukast
Blue dCi 115diisel manuaalkäigukast

Bensiin

BENSIIN
KütuseliikKäigukasti tüüp
TCe 140 FAPbensiinmanuaalkäigukast
TCe 140 EDCbensiinEDC-automaatkäigukast

Mootoritest lähemalt

Bensiin

TCe 115 FAP

Mitmekülgne
1,3-liitrine mootor võimsusega 115 hj on suurepärane kompromiss mugavusest ja dünaamilisusest. See vastab kõigile su ootustele ning on iga päev su ideaalseks partneriks.

TCe 140 FAP / TCe 140 EDC FAP

Optimaalne
Pöördemoment 240 Nm ja võimsus 140 hj kindlustavad sellele turbolaadimisega 1,3-liitrisele mootorile loomuliku ja dünaamilise kiirenduse ning optimaalse sõidunaudingu. Saadaval koos manuaalse või 7-käigulise topeltsiduriga automaatkäigukastiga.

Diisel

Blue dCi 115 ja Blue dCi 115 EDC

Tõhus
See manuaalkäigukasti või 7-käigulise topeltsiduriga automaatkäigukastiga varustatud diiselmootor ühendab endas mitmekülgsuse ja võimsuse, hoides samal ajal kütusekulu madalal. Tänu uuele väljalaskesüsteemi puhastustehnoloogiale on see säästlik, madala CO2 heitkogusega ning samaaegselt heade dünaamiliste näitajatega. Parim kaaslane pikkadeks sõitudeks!

Tutvu lähemalt Uue Megane GrandCoupé'ga

Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

Megane Grandtour

Similar models

Talisman