Uus Megane GrandCoupé

eeliseid pakkuv tehnoloogia

Renault MEGANE GrandCoupé
alates 19 120 €

disain

Veetlev ja stiilipuhas GrandCoupé

Atleetlik siluett, kroomitud radiaatorivõrega uuenenud esiosa, C-kujuline tuledejoon, 16", 17" või 18" veljed ning elegantne ja tehnoloogiline interjöör… Uuel Megane GrandCoupé'l on su südame võitmiseks kõik olemas.

VAATA GALERIID


varustus

Uuenduslikud tehnoloogiad

Renault Megane GrandCoupé

Multimeediasüsteem EASY LINK

Oled valmis unustamatuks kogemuseks tipptehnoloogilise autoga? Tänu Android Auto™ ja Apple CarPlay™ ühilduvusega multimeediasüsteemile EASY LINK on su Uues Megane GrandCoupé's tagatud kiire ligipääs kõigile veebirakendustele läbi keskkonsoolil asuva 9,3" ekraani.
Renault Megane GrandCoupé

MULTI-SENSE

Mootori hääl ja reageering, rooli tundlikkus, juhiekraani seaded, 8 meeleoluvalgustuse tooni ja 4 sõidurežiimi (MySense, Eco, Comfort ja Sport)… Kõik vajalik selleks, et auto seadistus vastaks sinu soovidele ja meeleolule.
Renault Megane GrandCoupé

Kasuta Renault EASY DRIVE juhiabisüsteeme

Aktiivne püsikiirusehoidik Stop & Go, iseparkimissüsteem Easy Park Assist, sõiduraja kontrollsüsteem, jalakäijate tuvastusfunktsiooniga aktiivne hädapidurdussüsteem AEBS, juhi väsimuse tuvastussüsteem, Head-Up ekraan ja Renault' vabakäe-võtmekaart… Tänu uutele tehnoloogiatele suurendavad meie juhiabisüsteemid ohutust ja lihtsustavad juhtimist.

versioonid

Vali just sulle sobiv Uue Megane GrandCoupé' versioon

Tutvu lähemalt Uue Megane GrandCoupé'ga

Veebilehel kuvatud fotod automudelitest ja lisavarustusest on illustratiivsed. Värvid ning mõned välimised või sisemised detailid võivad tegelikkusest erineda. Sõidukite tehnilised andmed, varustus, hinnad ja tehnilised omadused ning nii lisavarustuse ja varuosade kui ka teenuste hinnad võivad muutuda ja uueneda. Veebilehel kajastatud info ei ole käsitletav müügipakkumisena ega ole ka kutse läbirääkimistele. Individuaalsed kokkulepped sõidukite omaduste, spetsifikatsioonide ja hindade kohta ning nii varustuse ja lisavarustuse kui ka tarneaja ja -meetodi kohta määratakse kindlaks volitatud esindajaga sõlmitavas lepingus.

Tutvu teiste sarnaste mudelitega

Similar models

Megane Grandtour

Similar models

Talisman